lek. med. Michał Posmykiewicz
Przyjmuje
poniedziałek
15:00 - 17:20
 
17:20 - 19:30
czwartek
14:30 - 16:40
 
16:40 - 19:30
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line
lek. med.

Michał Posmykiewicz

|
EN
przyjmuje w ramach:  
komercji ubezpieczenia zdrowotnego

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe rozpocząłem pracując na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi. Następnie pracowałem jako oddziałowy lekarz transfuzjonista oraz lekarz hospicjum domowego. Przeszedłem liczne szkolenia i kursy, w trakcie których zapoznawałem się z najnowszymi technikami zabiegowymi w zakresie chirurgii.

Posiadam wiele dyplomów i certyfikatów potwierdzających moje umiejętności (m. in. certyfikat potwierdzający uprawnienia do wykonywania zabiegów liposukcji wodnej Body Jet) oraz ciągłą chęć poszerzania wiedzy. Profesjonalizm umożliwił mi dołączenie do grona członków prestiżowego stowarzyszenia naukowego – (Polskiego Towarzystwa Chemicznego). Jestem autorem licznych artykułów, które w przystępny sposób objaśniają symptomy schorzeń takich jak nowotwory piersi, cukrzyca czy choroby wirusowe. Należę do członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, Zarządu Grupy Ratownictwa PCK oraz Amnesty International. Od wielu lat angażuję się w działalność charytatywną.

Specjalizuję się w przeprowadzaniu zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej, dermatochirurgii oraz ozonoterapii (leczenie ran i chorób skóry). Usuwam zmiany skórne, w tym guzy. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych, głównie chorób piersi. Wykonuję dermatoskopię, videodermatoskopię oraz badanie włosów (trichoskopię).

Przyjmuje
poniedziałek
15:00 - 17:20
 
17:20 - 19:30
czwartek
14:30 - 16:40
 
16:40 - 19:30

Wykonywane usługi

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich