dr n. med. Paweł Polityło
Przyjmuje
poniedziałek
16:45 - 20:00
czwartek
16:45 - 20:00
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta
dr n. med.

Paweł Polityło

Chirurgia dziecięca
|
EN
przyjmuje w ramach:  
komercji

O mnie

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce, USA - Babies & Children's Hospital, Columbia-Presbyterian Medial Center, New York, a także Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem jako chirurg dziecięcy w Royal Alexandra Children's Hospital w Brighton, Queen's Medical Centre w Nottingham, w Cardiff and Vales University Hospital w Walii, a także jako konsultant chirurg dziecięcy w North Staffordshire University Hospital. Przez kilka lat pracę w Wielkiej Brytanii łączyłem z pracą w Klinice Chirurgii i Onkologii Dziecięcej w Łodzi, gdzie starałem się przenieść moje brytyjskie doświadczenia na polski grunt, a jednocześnie uczyłem się od moich doświadczonych kolegów.

W roku 2015 objąłem stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgicznego dla Dzieci w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie. W 2016 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od roku 2017 pracuję na stanowisku zastępcy ordynatora w Klinice Chirurgii i Onkologii Dziecięcej w Łodzi. Swoją widzę przekazuję również studentom Uniwersytetu Medycznego.

Wykonuję zabiegi laparoskopowe usunięcia wyrostka robaczkowego, pęcherzyka żółciowego i żylaków powrózka.

Przyjmuje
poniedziałek
16:45 - 20:00
czwartek
16:45 - 20:00

Wykonywane usługi

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich