dr n. med. Piotr Świniarski
Przyjmuje
wtorek
08:00 - 11:00
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line
dr n. med.

Piotr Świniarski

|
EN
przyjmuje w ramach:  
komercji

O mnie

Ukończyłem Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2005 roku. W 2010 obroniłem przewód doktorski, zaś w 2013 uzyskałem specjalizację z urologii razem z europejskim tytułem FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Uzyskałem prestiżowe europejskie tytuły androloga klinicznego EAA (European Academy of Andrology) w Berlinie w 2012 r. oraz lekarza medycyny seksualnej FECSM (Fellow of the European Committee of Sexual Medicine) w Istambule w 2014 r. Uzyskałem certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w 2012 r.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinicznym Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności UM w Łodzi. Odbyłem liczne staże zagraniczne, min. w: Herlev Hospital w Kopenhadze (Dania), Radboud Hospital w Nijmegen (Holandia), UKGM w Giessen (Niemcy) oraz 15-miesięczny staż kliniczny w St. Peter’s Andrology Centre i University College London Hospitals, podczas którego zdobyłem doświadczenie w zakresie andrologii operacyjnej i rekonstrukcji urogenitalnej.

Leczone choroby

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych: łagodny rozrost gruczołu krokowego, kamica moczowa, nowotwory układu moczowego oraz diagnostyką i leczeniem schorzeń andrologicznych i seksuologicznych: niepłodność męska, zaburzenia seksualne (np. zaburzenia erekcji, ejakulacji, rehabilitacja prącia i erekcji po zabiegach), hipogonadyzm i zaburzenia androgenowe (np. andropauza).

Kwalifikuję pacjentów do zabiegów z zakresu chirurgii prącia i moszny oraz rekonstrukcji urogenitalnej.

Przyjmuje
wtorek
08:00 - 11:00

Wykonywane usługi

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Zespół specjalistów Salve Medica z należną troską dba, aby pacjent był pod dobrą opieką.

Zobacz wszystkich