Mam problem z wypadaniem włosów

Lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad chorobowy, następnie zbada twoją owłosioną skóry głowy i wykona szczegółowe badanie trychoskopowe), oceni zakres problemu, postawi diagnozę, wybierze wskazane badania laboratoryjne, które należy wykonać, a także optymalną formę leczenia do czasu otrzymania wszystkich wyników.

Lekarz omówi badania laboratoryjne i postawi diagnozę, ocenie początkowe leczenie i zaplanuje dalsze postępowanie. Bardzo często warto skorzystać z dodatkowych ofert zabiegowych regenerujących, jak i stymulujących odrost, włosów (np. mezoterapia igłowa, dr Cyj)

Krok 1: Wizyta u dermatologa z trychoskopią

Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad chorobowy, następnie zbada Twoją owłosioną skóry głowy i wykona szczegółowe badanie trychoskopowe. Lekarz oceni zakres problemu, postawi diagnozę, wybierze wskazane badania laboratoryjne, które należy wykonać, a także optymalną formę leczenia do czasy otrzymania wszystkich wyników.

Krok 2: Wykonanie niezbędnych badań

Wszystkie zlecone badania laboratoryjne wykonasz bez wcześniejszego umawiania się, na miejscu w naszym laboratorium analitycznym. Sprawdź dostępny zakres badań, tutaj

Udaj się do rejestracji, przekaż skierowanie/zlecenie na badania rejestratorce, która wpisze zlecenie do Twojej karty pacjenta oraz wskaże gabinet pielęgniarski. 

Krok 3: Interpretacja wyników oraz zaplanowanie leczenia

Lekarz omówi badania laboratoryjne i postawi diagnozę, oceni początkowe leczenie i zaplanuje dalsze postępowanie. Warto skorzystać z dodatkowej oferty zabiegów regenerujących, jak i stymulujących odrost, włosów: mezoterapia igłowa, dr Cyj.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak