Medycyna estetycznaW zaciszu gabinetów medycyny estetycznej pomożemy Ci zatrzymać czas. Dzięki stosowaniu małoinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów wpłyniemy na poprawę jakości skóry, a w efekcie jej odmłodzenie, ujednolicenie kolorytu i wygładzenie zmarszczek. Pracujemy tylko z najlepszymi markami na rynku wspomagając Twoją skórę najnowszymi osiągnięciami technologii i medycyny.

Usługi medycyny estetycznej w Salve Medica Dermatologic:

  • botox,
  • wypełniacze,
  • Skin Boostery,
  • mezoterapia,
  • zabieg Profhilo,
  • stymulacja włosów,
  • zabiegi na nadpotliwość dłoni i stóp,
  • korekcja zmarszczek,
  • laseroterapia,
  • laser frakcyjny.

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, których łączy miłość do piękna.

Umów się telefonicznie
42 254 64 24
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną. Każda twarz i skóra ciała jest inna. Szczegółowe badanie da odpowiedź, który proces starzenia obecnie dominuje. Dzięki temu będzie można długofalowo zaplanować zabiegi. Dodatkowo w naszej klinice wykorzystujemy innowacyjny system VISIA, który obrazuje zarówno obecność zmarszczek, jak i zaburzenia pigmentacyjne i naczyniowe, które w trakcie wizyty zostaną szczegółowo omówione.

Peelingi to idealny wybór na poprawę faktury skóry, usunięcie drobnych przebarwień i niedoskonałości cery. Ponadto zabiegi te w doskonały sposób nawilżają i ujędrniają skórę. Twarz wygląda na wypoczętą i promienną. Warto wykonać zabieg pod okiem lekarza, który najlepiej dobierze rodzaj i siłę peelingu.

Poradnik

Jak radzić sobie z nadmierną potliwością?

Nadpotliwość inaczej zwana hiperhydrozą dotyczy ok. 1-4% populacji. Objawia się nadmierną produkcją potu, która nie jest potrzebna organizmowi do termoregulacji.

Prawidłowe nawilżanie suchej skóry twarzy

Suchość skóry to problem, który dotyka ok. 15-20% populacji rasy kaukaskiej i rośnie z każdym rokiem. Ma to związek ze starzeniem się społeczeństwa, zanieczyszczeniem środowiska, zmianami klimatycznymi, jak również z nadużywaniem kosmetyków. Warto więc wiedzieć, jak odpowiednio dbać o suchą skórę. Źle dobrana pielęgnacja może doprowadzić do nasilonego złuszczania, pojawienia się pęknięć, czy wystąpienia stanu zapalnego objawiającego się zaczerwienieniem.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak