Poradnia medycyny podróżyOsoby planujące egzotyczne wyjazdy powinny pamiętać o najważniejszym - o własnym zdrowiu i bezpieczeństwie.  Lekarz medycyny podróży zajmuje się rozplanowaniem szczepień ochronnych i edukacją, dzięki której pacjent uniknie przykrych konsekwencji przebywania w miejscach o niższym standardzie sanitarnym. Na wizytę u specjalisty medycyny podróży warto zgłosić się co najmniej 2 miesiące przed planowanym wyjazdem.

Czym zajmuje się poradnia medycyny podróży

Nasza poradnia przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Specjalizujemy się w:

  • porady profilaktyczne w zakresie medycyny podróży,
  • szczepienia podróżnych.

Dlaczego warto wybrać Salve Medica

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  W naszym szpitalu przeprowadzamy również drobne zabiegi operacyjne.
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 00
Umów się internetowo
rejestracja on-line
Umów wizytę telefonicznie:
42 254 64 00
lub skorzystaj z możliwości

Nasz zespół

Choroby Zakaźne, Hepatologia, Medycyna podróży

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta u lekarza medycyny podróży powinna odbyć się nie później niż 6-8 tygodni przed planowanym wyjazdem. Dzięki temu z odpowiednim wyprzedzeniem będzie możliwa profilaktyka w postaci szczepień ochronnych albo profilaktyka lekowa w przypadku malarii.