Metody leczeniaNiepłodność można leczyć

Zdiagnozowanie niepłodności nie musi oznaczać bezdzietności. Współczesna medycyna poprzez techniki rozrodu wspomaganego sprawia, że 80% niepłodnych par doczeka się upragnionej ciąży i urodzenia zdrowego potomstwa.

Kiedy rozpocząć leczenie niepłodności

Czas jest kluczowym czynnikiem w leczeniu niepłodności. Jeśli postawiona diagnoza nie daje szansy na naturalne zajście w ciążę, nie czekaj z rozpoczęciem leczenia. Umów się na wizytę do ginekologa, specjalisty od leczenia niepłodności, który na podstawie dotychczasowej historii choroby oraz wyników badań diagnostycznych wskaże indywidualnie dopasowaną metodę leczenia.

W naszej klinice istnieje możliwość konsultowania leczenia danej pary z innymi specjalistami, dzięki temu że cała historia choroby znajduje się w naszym systemie, jest dostępna dla innych lekarzy.

Kompleksowe podejście do leczenia niepłodności

Całość leczenia odbywa się w naszej klinice. Na miejscu znajduje się ginekologiczny oddział szpitalny, laboratorium embriologiczne i seminologiczne, gabinety ginekologiczne, gabinet pielęgniarski, pokoje do oddawania nasienia oraz miejsce odpoczynku i relaksacji po zabiegach leczenia niepłodności.

Metody leczenia niepłodności dostępne w naszej Klinice Płodności:

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Najczęściej zadawane pytania

Leczenie niepłodności zawsze powinno rozpoczynać się od jak najprostszych, najmniej inwazyjnych i najtańszych metod leczenia. Decyzję o konkretnej metodzie leczenia zawsze podejmuje para w oparciu o zalecenia lekarza prowadzącego. Metody diagnostyki i leczenia dobieramy indywidualnie dla każdej leczącej się w naszej klinice pary.

Dowiedz się więcej o metodzie zapłodnienia in vitro tutaj.

Lekarz na podstawie wyników badań oraz konsultacji z embriologiem doradzi ewentualne dodatkowe zabiegi najbardziej odpowiednie do sytuacji medycznej.

Na tym etapie pacjenci naszej Kliniki mają możliwość konsultacji z embriologiem.

Pary, które decydują się na zapłodnienie in vitro mają możliwość przeprowadzenia dodatkowych zabiegów, które podnoszą skuteczność procedury.

Oferowane przez nas zabiegi dodatkowe można podzielić na:

  • mające na celu selekcję najlepszych plamników (MACS, PICSI),
  • mające na celu przygotowanie jamy macicy (osocze bogatopłytkowe, badanie receptywności endometrium-ERA),
  • mające na celu zwiększenie szans na implementację zarodka (kultywacja do stadium blastocysty, Assisted Hatching, EmbryoGlue, Primo Vision).

Lekarz na podstawie wyników badań oraz konsultacji z embriologiem doradzi ewentualne dodatkowe zabiegi najbardziej odpowiednie do sytuacji medycznej.

Na tym etapie pacjenci naszej Kliniki mają możliwość konsultacji z embriologiem.

Dowiedz się więcej o usługach dodatkowych do zabiegu in vitro tutaj.

Dawstwo komórek rozrodczych to pomoc parom, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z własnych plemników lub komórek jajowych. 

Niepłodność może wynikać z braku komórek rozrodczych lub z ich słabej jakości. Osoby obciążone chorobami genetycznymi czy nowotworami nie chcą ryzykować i decydują się często na adopcję prenatalną (komórki jajowej, nasienia lub zarodków). Czasami także proponuje się takie rozwiązanie parom, które są po wielu niepowodzeniach z wykorzystaniem technik wspomaganego rozrodu, przy użyciu własnego materiału biologicznego.

Dowiedz się więcej o banku komórek jajowych, nasienia oraz zarodków tutaj.

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak