Naturalne zajście w ciążę

Opis usługi

Kiedy już podejmiecie już tę ważną decyzję o rozpoczęciu starań o dziecko, warto udać się do lekarza żeby porozmawiać jak przygotować się do ciąży. Specjalista skieruje na badania diagnostyczne, zaleci odpowiednią dietę, suplementy i doradzi jak można pomóc sobie w naturalnym zajściu w ciąży.

Wykonanie podstawowych badań na etapie planowania pozwoli wykluczyć możliwe problemy z zajściem w ciążę.

Kiedy zdecydować się na rozmowę ze specjalistą o naturalnym zajściu w ciążę

Wizyta u lekarza ginekologa i pakiet badań diagnostycznych to propozycja dla par, które:

  • chcą świadomie rozpocząć starania o dziecko,
  • są po kilku nieudanych próbach zajścia w ciążę (o ile starania o dziecko nie są dłuższe niż rok), aby przyspieszyć diagnozę i w razie konieczności podjąć odpowiednie leczenie,
  • w tej chwili nie planują potomstwa, ale chcą mieć pewność, że kiedy rozpoczną starania, nic nie stanie im na drodze.

Jak przebiega wizyta ze specjalistą kliniki płodności

Lekarz ginekolog przeprowadzi  z Wami wywiad na temat stanu zdrowia i stylu życia, omówi wyniki badań.  Wykona badanie ginekologiczne, USG transwaginalne i pobierze materiał do cytologii. Postawi diagnozę lub zleci dalsze badania i skieruje na wizytę u specjalisty z zakresu endokrynologii, andrologii lub urologii.

Przygotuj się

Przed zabiegiem

W ramach pakietu wykonaj badania, aby lekarz mógł je omówić na wizycie:

  • Badania dla pań : AMH, TSH, FSH, LH, witamina D, E2, PRL, Tc, SHBG.
  • Badania dla panów: badania ogólne nasienia i badanie swim-up (przed oddaniem nasienia do badania powstrzymaj się od jakiejkolwiek aktywności seksualnej przez okres 3-5 dni).

Zadbaj by umówiony termin wizyty nie pokrywał się z menstruacją.

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

W dniu zabiegu

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 20-30 minut.

Jeżeli planujecie zostać rodzicami, przyjdźcie na wizytę razem.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko