NeurochirurgiaKiedy tradycyjne leczenie chorób układu nerwowego nie daje rezultatów rozważa się leczenie operacyjne. Neurochirurgia zajmuje się: mózgowiem, rdzeniem kręgowym, nerwami obwodowymi oraz układem naczyniowym, zaopatrującym te struktury. Konsultacja ze specjalistą oraz ocena funkcjonowania układu nerwowego pozwoli wykluczyć lub potwierdzić obecność choroby i wdrożyć leczenie.

Poradnia neurochirurgii w Łodzi specjalizuje się w:

 • diagnostyce obrazowej schorzeń układu nerwowego – tomografii komputerowej i rezonansie magnetycznym,
 • kwalifikacji do leczenia chirurgicznego schorzeń układu nerwowego,
 • diagnostyce i leczeniu chorób naczyniowych mózgu (tętniaków, udarów, krwotoku podpajęczynówkowego, ostrej encefalopatii nadciśnieniowej, przewlekłej miażdżycy naczyń mózgu).

Dlaczego warto wybrać poradnię neurochirurgiczną w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG). W naszym szpitalu przeprowadzamy również drobne zabiegi operacyjne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Udaj się do tego specjalisty, jeśli zauważysz u siebie:

 • zawroty i bóle głowy (tępe, rozpierające, kłujące),
 • dyskopatię kręgosłupa,
 • drętwienie i mrowienie kończyn,
 • niedowłady,
 • zaburzenia koncentracji i pamięci,
 • częste omdlenia bądź utraty przytomności,
 • zaburzenia widzenia lub słyszenia.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak