Obszary działalności  

Klinika Leczenia Niepłodności

Diagnostyką i leczeniem niepłodności zajmujemy się od 1993 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby marzenia o rodzicielstwie spełnić w jak najkrótszym czasie i w komfortowych warunkach. Miarą naszego sukcesu jest wciąż rosnąca liczba urodzonych dzieci.

W trakcie korzystania z usług w naszej klinice, Pacjentki mają zapewnioną stałą opiekę zaufanych specjalistów – lekarzy i pielęgniarek. Kierownik kliniki posiada ponad 30 letnie doświadczenie lekarskie, w tym ponad 20 letnie w leczeniu niepłodności i diagnostyce endoskopowej. Kierownik laboratorium embriologicznego posiada, certyfikat ESHRE, Senior Clinical Embryologist, który ma niewielu specjalistów w Polsce.

W naszym ośrodku można wykonać całość diagnostyki i leczenia. Przygotowaliśmy pakiety in vitro z dodatkowymi usługami zwiększającymi szansę na zajście w ciążę. Nasz ośrodek skupia w jednym miejscu, laboratorium embriologiczne, diagnostyczne, seminologiczne, bank komórek rozrodczych (jajowych i plemników) oraz oddział ginekologiczny z całodobową opieką lekarską i możliwością wykonywania zabiegów (histeroskopii, histeroresekcji, laparoskopii, hydrolaparoskopii, HSG, operacji ginekologicznych).

Otworzyliśmy Salve Medica w Warszawie

To nowa Klinika, która powstała z połączenia Salve Medica Centrum Medycznego w Łodzi i Prywatnej Praktyki Lekarskiej dr Rogiewicza.

Dowiedz się więcej


Poradnie Lekarzy Specjalistów

Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w poradniach specjalistycznych dla dzieci i dorosłych oferując pakiety zdrowotne: „W trosce o zdrowie”, „Onko profilaktyka”, „Dla zdrowej sylwetki” – realizowane w ciągu jednego dnia przez wielodyscyplinarny zespół lekarzy. Prowadzimy jedną dokumentację medyczną w systemie elektronicznym dla każdego pacjenta. Umożliwiamy rejestrację przez Internet (24h). Poprzez system SMS powiadamiamy o wizycie. Uwzględniamy spostrzeżenia pacjentów po wizycie w naszej placówce (ankieta satysfakcji). W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z wieloma lekarzami o uznanej renomie, świadcząc bardzo szeroki zakres usług medycznych. W naszych gabinetach przyjmują lekarze z 41 specjalizacji dla dorosłych i 19 specjalizacji dla dzieci. Świadczymy usługi medyczne nierefundowane, jak i bezpłatne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz programów Ministerstwa Zdrowia. Zadbaliśmy o dostępność naszych usług medycznych dla jak największej grupy osób.


Diagnostyka Obrazowa

W trosce o zdrowie pacjentów wyposażyliśmy pracownie w zaawansowany technologicznie sprzęt do diagnostyki obrazowej, produkowany przez firmy z uznaną renomą na światowym rynku medycznym, takie jak: GE Medical System, Philips, Planmed.

Wykonujemy pełen zakres badań obrazowych:

W pracowniach tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego współpracujemy z firmą Bayer, w zakresie środków kontrastujących Ultravist i Gadovist, które nie wchodzą w interakcję z innymi lekami i są wydalane przez nerki w szybki sposób w niezmienionej postaci.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych badań z podaniem środka cieniującego (kontrastującego), poprzez:

 • możliwość wykonywania badania poziomu kreatyniny – wynik w ciągu 30 sek.
 • opiekę lekarza specjalisty i pielęgniarki w trakcie badania
 • zapewnienie intensywnej opieki medycznej (lekarza anestezjologa)

Korzystamy z zaawansowanych systemów przechowywania danych obrazowych na serwerach, dzięki czemu łatwo możemy odszukać wyniki pacjentów z poprzednich badań oraz dokonać analizy porównawczej przy następnych badaniach. Działamy w tym zakresie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Specjalizujemy się w diagnostyce obrazowej chorób piersi. Posiadamy flotę mammobusów i pracowanie stacjonarne, w których wykonujemy mammografię w technologii cyfrowej, co czyni nas największym świadczeniodawcą w Polsce, w tym zakresie. Realizujemy Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wykonując bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z profilaktyki w tym zakresie.

Każda kobieta korzystająca z bezpłatnej profilaktyki, jest otaczana kompleksową opieką medyczną, w przypadku zachorowania na raka piersi. Czuwamy nad każdym etapem związanym z dalszą diagnostyką, w celu zapewnienia indywidualnej opieki.

Gwarantując przeprowadzenie badań w ramach dalszej diagnostyki:


Laboratoria Medyczne

Skupiamy w jednym miejscu laboratoria: analityczne, genetyczne, seminologiczne i embriologiczne zapewniając pełen zakres badań.


Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii

Otworzyliśmy Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii, czynny 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
Diagnostyka i leczenie w ramach oddziału jest bezpłatne, wszystkie usługi są w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prowadzimy pacjenta od momentu zdiagnozowania choroby nowotworowej. Nasi specjaliści wystawiają karty diagnostyki i leczenia onkologicznego (DILO) w ramach Szybkiej Terapii Onkologicznej. Karta DILO jest przepustką dającą pierwszeństwo w kolejce do diagnostyki, wizyt i zabiegów niezbędnych w ramach skoordynowanej kompleksowej opieki onkologicznej.

Gwarantujemy pełen zakres diagnostyki:

 • badania profilaktyczne
 • diagnostykę obrazową
 • laboratorium analityczne
 • laboratorium genetyczne

W ramach leczenia onkologicznego zapewniamy:

 • badania kliniczne
 • chemioterapię ambulatoryjną, jednodniową lub hospitalizacyjną
 • immunoterapię onkologiczną
 • poradnię onkologiczną
 • programy lekowe
 • terapię celowaną molekularnie w komórkę nowotworową

Oddział onkologii klinicznej: T 42 254 64 03

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.