Chirurgia onkologicznaWiele chorób nowotworowych wymaga interwencji chirurgicznej – wycięcia zmiany i otaczających ją tkanek. Często taki zabieg i leczenie dodatkowe (chemio- i radioterapia) wystarczą by zwalczyć chorobę, uznawaną kiedyś za nieuleczalną. Najlepsze rokowania daje wykrycie nowotworu we wczesnym stadium, dlatego tak ważne są regularne badania diagnostyczne i samobadanie (np. piersi u kobiet, czy jąder u mężczyzn).

Oddział Chirurgii Onkologicznej koncentruje swoje działania wokół diagnostyki i leczenia nowotworów piersi (Breast Cancer Unit) czerniaka, nowotworów układu chłonnego, ślinianek, skóry oraz tkanek miękkich.

Wykonujemy zabiegi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz komercyjne.

Specjalizujemy się w operacjach w obrębie piersi:

  • chirurgiczne leczenie oszczędzające pierś z zastosowaniem zaawansowanych technicznie procedur z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej,
  • usuniecie całego gruczołu piersiowego (mastektomia) z jednoczasową lub dwuczasową rekonstrukcją piersi,
  • oszczędzająca terapia chirurgiczna z zachowaniem struktur chłonnych w dole pachowym poprzez zabiegi detekcji i pobrania węzłów chłonnych wartowniczych,
  • zabiegi korekcyjne piersi,
  • operacje zmian potencjalnie łagodnych i podejrzanych.

Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).
Na naszym bloku operacyjnym chirurdzy operują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu – między innymi robota medycznego da Vinci.

Zapewniamy komfortowe warunki pobytu w trakcie całego procesu leczenia. Do dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone sale jedno- i dwuosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i Internetem. Szeroki terminarz odwiedzin (w godzinach 10.00-22.00), umożliwia całodniowy kontakt pacjenta z bliskimi. Z dużą skrupulatnością przygotowujemy posiłki. Proponujemy kartę zdrowych dań dopasowanych do potrzeb i preferencji pacjenta oraz zgodną z zaleceniami lekarza.

Dlaczego Salve Medica?

  • sprzęt medyczny najnowszej generacji, który umożliwia precyzyjną diagnostykę, zminimalizowanie bólu i szybki powrót do zdrowia bez ryzyka powikłań
  • nowoczesne sale operacyjne
  • wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Nasz personel medyczny zobowiązany jest do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego.
  • kompleksowość i interdyscyplinarność
  • badania kliniczne dla pacjentów onkologicznych
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line
Umów wizytę telefonicznie:
42 254 64 45
lub skorzystaj z możliwości

Opinie o Salve Medica

 

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski
 

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo
 

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak