Zabiegi urologiczneW ramach oddziału urologicznego w naszym szpitalu wykonujemy zabiegi embolizacji żylaków powrózka nasiennego czy prostatektomii radykalnej (z wykorzystaniem robota chirurgicznego Versius i da Vinci). Ponadto nasi Pacjenci mogą wykonać biopsję jąder, również z wykorzystaniem najnowszej metody micro-TESE.

Jako pierwsi i jedyni w Polsce wykonujemy operacje przy użyciu robota chirurgicznego Versius. Czytaj więcej.

Zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej, nowoczesnego sprzętu. Pacjentami opiekuje się doświadczony zespół lekarzy urologów, radiologów, anestezjologów oraz pielęgniarek. W ramach oddziału leczeni są pacjenci onkologiczni oraz zmagający się z problemem niepłodności.

Zapewniamy komfortowe warunki pobytu w trakcie całego procesu leczenia. Do Waszej dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone sale dwu- i trzyosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i Internetem. Szeroki terminarz odwiedzin (w godzinach 10.00-22.00), umożliwia całodniowy kontakt pacjenta z bliskimi. Z dużą skrupulatnością dobieramy posiłki. Proponujemy kartę zdrowych dań dopasowanych do potrzeb Pacjenta oraz zgodną z zaleceniami lekarza.

Dlaczego Salve Medica?

  • sprzęt medyczny najnowszej generacji, który umożliwia precyzyjną diagnostykę, zminimalizowanie bólu i szybki powrót do zdrowia bez ryzyka powikłań,
  • nowoczesna sala operacyjna,
  • wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Nasz personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje i rozwój naukowy,
  • kompleksowość i interdyscyplinarność,
  • badania kliniczne dla pacjentów z rakiem prostaty
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak