Organizacja szkoleń  

Bierzemy udział w wielu szkoleniach doskonalących naszą wiedzę i umiejętności.
Zespół lekarzy współpracujący z nami również poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i sympozjach, zarówno w Polsce, jak i na świecie, m.in.: w ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) dla specjalistów z dziedziny niepłodności.
Korzystając z naszego doświadczenia, przeprowadzamy liczne szkolenia dla kadry medycznej. Do tego celu stworzyliśmy bazę szkoleniową, na którą składa się sala konferencyjna z niezbędnym zapleczem.

Wybrane szkolenia z naszym udziałem, i których byliśmy organizatorem:

Szkolenie – USG gruczołów piersiowych i biopsja mammotomiczna  
27 i 28 czerwca 2015 r. zorganizowaliśmy szkolenie dla lekarzy radiologów. Celem dwudniowego kursu było zdobycie umiejętności oceny prawidłowej anatomii oraz zmian w gruczołach piersiowych, wykonywania biopsji mammotomicznej zmian patologicznych pod kontrolą USG.

Akademia Wiedzy i Umiejętności Medica i Salve Medica
W okresie 2014/2015 uczestniczyliśmy w projekcie dofinansowanym ze środków Unii Europejskie pn.: „Akademia Wiedzy i Umiejętności Medica i Salve Medica”.

Aktywni 50+
Przełamujemy również stereotypy związane z utrzymaniem lub zdobyciem nowej pracy osób po 50 roku życia, dlatego też z chęcią wzięliśmy udział w projekcie „Aktywni 50+” dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którego celem jest wspieranie aktywności zawodowej pracowników powyżej 50 roku życia. Cenimy sobie doświadczenie tych osób i tworzymy zespoły zróżnicowane wiekowo. Uważamy, że jest to wielkim atutem naszej placówki.

Szkolenia dla pielęgniarek i położnych z zakresu diagnostyki i leczenie niepłodności
Współpracujemy z Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych w Łodzi, Kaliszu, Częstochowie oraz we Włocławku. Współpraca ta owocuje bezpłatnymi szkoleniami prowadzonymi przez dr n. med. Sławomira Sobkiewicza na temat „Nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia niepłodności”.

Sympozjum naukowo-szkoleniowe „14 Dzień Andrologiczny” 18-20.10.2012 r.
W sympozjum wzięli udział lekarze z dziedziny andrologii oraz specjaliści, którzy w praktyce wykorzystują wyniki badań andrologicznych. Program spotkań obejmował leczenie, nowe metody diagnostyczne oraz błędy popełniane w interpretacji wyników badań. Ważną dla nas częścią były warsztaty na temat badania nasienia, na których dr Sławomir Sobkiewicz wygłosił wykład o wskazaniach do zastosowania rozrodu wspomaganego.

Panel dyskusyjny na temat „Firma rodzinna wyzwania w obszarze rozwoju pracowniczego i właścicielskiego”
Będąc Firmą Rodzinną braliśmy udział w panelu dyskusyjnym HR w firmie rodzinnej, na temat „Firma Rodzinna wyzwania w obszarze rozwoju pracowniczego i właścicielskiego”.

Spotkania Wojewódzkiej Unii Amazonek
Wspieramy Łódzką Wojewódzką Unię Amazonek. Udostępniając naszą salę konferencyjną, umożliwiamy spotkania edukacyjne dla Amazonek, organizując przy tym specjalnie dla nich atrakcje. W 2012 roku w październiku z okazji międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi przygotowaliśmy wystawę zdjęć, zabiegi SPA na dłonie oraz profesjonalne konsultacje braffiterskie. Wręczyliśmy również na ręce Pani Prezes Łódzkich Amazonek Ewy Duńskiej-Stemplewskiej nagrodę za wkład w działania profilaktyczne na rzecz walki z rakiem piersi.

Konferencja na temat komórek macierzystych
W związku z pionierskim zabiegiem rekonstrukcji piersi po mastektomii z użyciem komórek macierzystych, odbyła się konferencja z udziałem specjalisty od przeszczepów komórek macierzystych dr Eric Daniels, amerykańskim chirurgiem.

Warsztaty radiologiczne Carestream
W związku ze współpracą z firmą Carestream wspólnie zrealizowaliśmy warsztaty radiologiczne.
Uczestnictwo w szkoleniu i korzystanie z doświadczeń prof. Rollanda Hollanda wzbogaciło wiedzę lekarzy w obszernej tematyce skryningu oraz zaowocowało integracją środowiska radiologów.

SYMPOZJUM NAUKOWO-SZKOLENIOWE „14. DZIEŃ ANDROLOGICZNY” 18-20.10.2012R.

W sympozjum wzięli udział lekarze z dziedziny andrologii oraz specjaliści, którzy w praktyce wykorzystują wyniki badań andrologicznych. Program spotkań obejmował leczenie, nowe metody diagnostyczne oraz błędy popełniane w interpretacji wyników badań. Ważną dla nas częścią były warsztaty na temat badania nasienia, na których dr Sławomir Sobkiewicz wygłosił wykład o wskazaniach do zastosowania rozrodu wspomaganego.

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.