OrtopodologiaOrtopodologia to badanie wad stóp u dorosłych i dzieci. Ortopodolog ocenia stabilizację czynną i bierną stawów kończyny dolnej, ocenia predyspozycję do powstania urazów oraz zniekształceń stóp w przyszłości także u osób czynnie uprawiających sport. Ocenie służy nowoczesny sprzętowi do diagnostyki komputerowej.

Zbadaj stopy podoskopem

Dzięki temu urządzeniu szybko i nieinwazyjnie zbadasz czy masz: właściwy kształt stóp, zgrubienia i odciski na skórze oraz w jaki sposobu obciążasz stopy. Badanie to daje wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia schorzeń stopy i stawu skokowego. Wykrywając nieprawidłowości będziesz mógł, w odpowiednim czasie, zastosować profilaktykę.

Zakres usług w ramach ortopodologii:

  • badanie wad postawy, wad stopy
  • dobór indywidulanych wkładek ortopedycznych
  • kontrola skuteczności działania wkładek
  • kinesiotaping po zabiegach na haluksy u dzieci i dorosłych
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak