Pakiety In VitroZapewniamy intymność oraz komfortowe warunki dzięki wydzielonej strefie dla pacjentów Kliniki Płodności. Znajdują się w niej: dedykowany Punkt Obsługi Pacjenta, część zabiegowa z salą do relaksacji po zabiegach oraz pokoje dla mężczyzn do oddawania nasienia.

Kompleksowa diagnostyka i leczenie

Z myślą o dostępności do diagnostyki i leczenia niepłodności oraz podniesieniu skuteczności procedur, wprowadziliśmy pakiety dedykowane określonym grupom Pacjentów. Korzystając z pakietu, w ramach jednej opłaty przeprowadzicie kompleksową diagnostykę i leczenie, ukierunkowane na konkretne rozwiązanie Waszego problemu związanego z płodnością.

Dostępne pakiety:

Całość diagnostyki i leczenia, którą zawarliśmy w Pakietach In Vitro, wykonacie w jednym miejscu.W naszej Klinice Płodności znajdują się:

  • laboratorium diagnostyczne, genetyczne, embriologiczne, seminologiczne,
  • bank komórek rozrodczych (jajowych, plemników, zarodków),
  • oddział ginekologiczny z całodobową opieką lekarską i możliwością wykonywania zabiegów (histeroskopii, laparoskopii, ocena drożności jajowodów – HSG, operacji ginekologicznych).

Pakiety in vitro na raty

W diagnostyce i leczeniu niepłodności czas jest często niekorzystnym czynnikiem. Chcąc ułatwić naszym pacjentom podjęcie decyzji i skrócić czas oczekiwania na dziecko, wprowadziliśmy płatności ratalne.

Dzięki współpracy z Alior Bank, pacjenci mają możliwość w szybki i łatwy sposób opłacić wybrany pakiet in vitro. Otrzymanie kredytu medycznego wymaga minimum formalności. Zależy od oceny zdolności kredytowej oraz wiarygodności pacjenta. Jeśli odpowiedź banku będzie pozytywna, kredyt zostanie udzielony na miejscu.

Zalety spłaty ratalnej:

  • możesz zapłacić za wybrany pakiet in vitro w ratach
  • rozpoczynasz leczenie od razu po pozytywnej decyzji banku
  • spłacasz raty miesięcznie
  • dopasowujesz kwotę raty oraz czas spłaty kredytu do swoich możliwości

Dodatkowe informacje na temat pakietów

Badania zawarte w pakiecie należy wykonać tylko na wskazanie lekarza. Nie podejmuj samodzielnej decyzji o rodzaju i czasie ich wykonania. Dzięki temu unikniesz ponownego płacenia i konieczności powtórzenia badania.

Zawartość pakietów została dobrana w taki sposób, żeby umożliwić realizację procedury bez konieczności dobierania dodatkowych usług. Jedyne czego nie zawierają pakiety to wizyty, podczas stymulacji hormonalnej, od 2 do 3 badań ultrasonograficznych monitorujących cykl (USG owulacyjne). Ceny tych wizyt zależą od lekarza, który zostanie wybrany przez parę do prowadzenia procedury i realizacji pakietu.

Każda procedura zapłodnienia pozaustrojowego to indywidualna droga leczenia. Może się okazać, że wymaga innego postępowania, wykupienia dodatkowych usług lub odstąpienia od niektórych procedur. Wszystko to z myślą o uzyskaniu jak największej skuteczności danej procedury.

Po pobraniu komórek jajowych może się okazać, że nie odbędzie się embriotransfer i/lub mrożenie i przechowywanie zarodków. Powodem może być nieudana próba pobrania komórek jajowych podczas punkcji, uzyskanie komórek złej lub słabej jakości oraz brak rozwoju zarodka po zapłodnieniu. W tej sytuacji gwarantujemy zwrot za procedury:

  • embriotransfer – zwrot kosztów 1000 zł
  • mrożenie i przechowywanie zarodków – zwrot kosztów 1200 zł
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak