Choroby piersi i sutkaW Poradni Chorób Piersi i Sutka otaczamy kompleksową opieką zarówno osoby, które zmagają się z nowotworem piersi, jak i te znajdujące się w grupie ryzyka. Działamy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W poradni chorób piersi i sutka w Łodzi zapewniamy pełną diagnostykę:

  • mammografię,
  • USG piersi,
  • rezonans magnetyczny piersi,
  • biopsję (cienko i gruboigłową, mammotomiczną),
  • badania histopatologiczne,
  • badania genetyczne.

Prowadzimy programy profilaktyczne w Łodzi:

  • Program wczesnego wykrywania nowotworów piersi i jajnika, dzięki któremu kobiety z grupy ryzyka mają szansę na bezpłatne badania genetyczne i diagnostyczne w jednym miejscu, bez konieczności uzyskiwania kolejnych skierowań (wypełnij ankietę, którą znajdziesz w plikach do pobrania i zostaw ją w rejestracji Salve Medica lub prześlij na maila:D.SOBIERAJ@SALVEMEDICA.PL).
  • Profilaktyczne bezpłatne badania mammograficzne w ramach populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi.

Leczymy choroby piersi i sutka:

Po rozpoznaniu nowotworu piersi zbiera się konsylium lekarskie, które decyduje o wyborze najskuteczniejszej terapii. Zespół specjalistów w poradni chorób piersi składa się z doświadczonych lekarzy onkologów, chirurgów onkologicznych, radiologów, fizjoterapeutów, techników oraz pielęgniarek onkologicznych. Pacjenci mogą liczyć również na wsparcie psychologów i dietetyków.

Oprócz poradni chorób piersi i sutka prowadzimy w Łodzi szpital onkologiczny, w którym każda Pacjentka jest objęta indywidualną i całkowicie bezpłatną opieką. Pacjentki chore na nowotwór piersi mogą przyjmować chemioterapię w przychodni, podczas pobytu dziennego lub podczas pobytu szpitalnego.

Na naszym bloku operacyjnym wykonujemy zabiegi chirurgiczne usunięcia nowotworów oszczędzające pierś lub z rekonstrukcją piersi.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko