Choroby piersi i sutkaW Poradni Chorób Piersi i Sutka otaczamy kompleksową opieką zarówno kobiety, które zmagają się z nowotworem piersi, jak i te znajdujące się w grupie ryzyka. Działamy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapewniamy pełną diagnostykę:

  • mammografię,
  • USG piersi,
  • rezonans magnetyczny piersi,
  • biopsję (cienko i gruboigłową, mammotomiczną),
  • badania histopatologiczne,
  • badania genetyczne.

Prowadzimy programy profilaktyczne:

  • Program wczesnego wykrywania nowotworów piersi i jajnika dzięki któremu kobiety z grupy ryzyka mają szansę na bezpłatne badania genetyczne i diagnostyczne w jednym miejscu, bez konieczności uzyskiwania kolejnych skierowań (wypełnij ankietę, którą znajdziesz w plikach do pobrania i zostaw ją w Punkcie Obsługi Pacjenta Salve Medica). 
  • Profilaktyczne bezpłatne badania mammograficzne w ramach populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi.

Leczymy choroby piersi i sutka:

Po rozpoznaniu nowotworu piersi zbiera się konsylium lekarskie, które decyduje o wyborze najskuteczniejszej terapii. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy onkologów, chirurgów onkologicznych, radiologów, fizjoterapeutów, techników oraz pielęgniarek onkologicznych. Pacjentki mogą liczyć również na wsparcie psychologów i dietetyków.

Prowadzimy szpital onkologiczny, w którym każda Pacjentka jest objęta indywidualną i całkowicie bezpłatną opieką. Pacjentki chore na nowotwór piersi mogą przyjmować chemioterapię w przychodni, podczas pobytu dziennego lub podczas pobytu szpitalnego.

Na naszym bloku operacyjnym wykonujemy zabiegi chirurgiczne usunięcia nowotworów oszczędzające pierś lub z rekonstrukcją piersi.

Wypełnij ankietę i pomóż nam dowiedzieć się jak często kobiety badają piersi i jaki jest powód, dla którego tego nie robią.

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line
Wypełnij ankietę
Jak często kobiety badają piersi i jaki jest powód, dla którego tego nie robią
1.
* Ile masz lat
2.
* Jak często badasz piersi?
3.
Dlaczego nie wykonujesz regularnie badań piersi?

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak