InternaChoroby wewnętrzne  dotyczą  układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, ruchu, krwiotwórczego, hormonalnego oraz chorób przemiany materii. Lekarz internista ma szeroką wiedzę medyczną dotyczącą funkcjonowania ludzkiego organizmu i diagnostyki chorób. Często to on jest lekarzem pierwszego kontaktu, który kieruje na badania lub do lekarzy innych specjalizacji.

Poradnia internistyczna w Łodzi specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu schorzeń narządów wewnętrznych,
 • poradach specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych,
 • diagnostyce obrazowej (tomograf, rezonans, USG).

Dlaczego warto wybrać poradnię internistyczną w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej i lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG). W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi operacyjne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś się do lekarza, jeśli nie jesteś jeszcze pod opieką żadnego specjalisty, a podejrzewasz u siebie:

 • nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze, miażdżycę, zakrzepicę, zaburzenia rytmu serca, zapalenie mięśnia sercowego,
 • osteoporozę, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów,
 • gruźlicę, astmę oskrzelową, zakażenie dróg oddechowych, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, sarkoidozę,
 • kamicę nerkową, zapalenie pęcherza moczowego,
 • choroby układu pokarmowego, zapalenie pęcherzyka żółciowego,
 • niedoczynność lub nadczynność tarczycy, chorobę Hashimoto, wole obojętne tarczycy.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak