Leczenie nietrzymania moczuNietrzymanie moczu może się pojawić w każdym wieku. Leczenie jest procesem złożonym i nie ma jednej metody, która szybko rozwiąże ten problem. W zależności od stopnia zaawansowania nietrzymania moczu, możliwe są do zastosowania zarówno procedury prewencyjne jak fizjoterapia, zabiegi małoinwazyjne, ale też chirurgiczne, gdy problem jest już zaawansowany. Zespół specjalistów indywidualnie dobierze terapię i kompleksowo zadba by Pacjent odzyskał komfort życia. Poznaj naszych specjalistów.

W poradni leczenia nietrzymania moczu zajmujemy się:

Dowiedz się więcej o przyczynach nietrzymania moczu oraz możliwości diagnostyki i leczenia w Salve Medica.
Obejrzyj poniższy film z udziałem Sióstr ADiHD – Ilony i Mileny Krawczyńskiej. 

Jeśli masz problem z nietrzymaniem moczu, koniecznie obejrzyj filmy z udziałem naszej urofizjoterapeutki mgr Dagmary Grodeckiej o zmianie codziennych nawyków oraz ćwiczeniach, które pomogą Ci uporać się z dolegliwością:

  • "Problemy z nietrzymaniem moczu? Zmień swoje codzienne nawyki!"

  • "Problemy z nietrzymaniem moczu? Zacznij ćwiczyć mięśnie dna miednicy!"

Dlaczego warto wybrać poradnię nietrzymania moczu w Salve Medica?

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi operacyjne.
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta Pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Poradnik

Bilanse zdrowia Kobieta

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić? Bilanse zdrowia kobieta, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Indywidualny Bilans Zdrowia Kobieta

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić? Wybierz jeden z trzech indywidualnych bilansów diagnostycznych, dostosowanych do Twojej płci, wieku i potrzeb. Wykonaj badania jednego dnia z dedykowanym Opiekunem Pacjenta. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Nietrzymanie moczu może dotknąć każdego

Nietrzymanie moczu to objaw polegający na niemożności kontroli oddawania moczu. Wbrew pozorom dotyka nie tylko osób starszych, ale również kobiety w ciąży i po porodzie czy osoby cierpiące na różnorakie schorzenia.

Praca mięśni dna miednicy, a życie codzienne

Nasze codzienne nawyki toaletowe, mają duży wpływ na funkcjonowanie dna miednicy. Są powtarzane przez Nas kilka razy dziennie, codziennie, przez tygodnie, lata. Jeśli są nieprawidłowe, mogą negatywnie wpłynąć na pracę dna miednicy.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak