Poradnia położniczaZ należna troską dbamy o zdrowie kobiety w ciąży i jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Naszym Pacjentkom oferujemy dostęp do wysoko wykwalifikowanego zespołu lekarzy, położnych i pielęgniarek, nowoczesnego sprzętu diagnostycznego (aparaty do wykonywania badań genetycznych usg) oraz laboratoriów diagnostycznych i genetycznych.

W Salve Medica kobieta ma zapewnioną kompleksową opiekę na każdym etapie ciąży, począwszy od momentu potwierdzenia ciąży, przez prowadzenie ciąży i badania genetyczne. Do dyspozycji jest zespół lekarzy ginekologów-położników, endokrynologów, diabetologów, dietetyków, psychologów i wielu innych specjalistów.

Wiemy jak ważnym wydarzeniem w życiu człowieka jest oczekiwanie na narodziny dziecka dlatego dbamy aby nasze Pacjentki były otoczone troskliwą opieką.

Poradnia położnicza w Łodzi specjalizuje się w:

 • prowadzeniu ciąży, w tym ciąży mnogiej,
 • prowadzeniu ciąży zagrożonej,
 • USG wczesnej ciąży (do 11 tygodnia),
 • USG ciąży genetycznym, połówkowym,
 • USG ciąży 3D/4D,
 • badaniach echo serca płodu,
 • badaniach ktg,
 • badaniach laboratoryjnych.

Dlaczego warto wybrać poradnię położniczą w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • W trosce o kompleksową opiekę nad zdrowiem kobiet ciężarnych w jednym miejscu skupiamy pełne spektrum diagnostyczne niezbędne w trakcie ciąży.
 • Skupiamy w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  W naszym szpitalu przeprowadzamy również drobne zabiegi operacyjne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Nasz zespół

lek. spec. Bogna Sobkiewicz
lek. spec.
Ginekologia, Położnictwo, Ginekologia Estetyczna
dr n. med. Łukasz Sokołowski
dr n. med.
Ginekologia, Położnictwo
dr n. med. Witold Kłosiński
dr n. med.
Ginekologia, położnictwo, endokrynologia ginekologiczna i rozrodczości

Najczęściej zadawane pytania

Tak, prowadzimy ciąże bliźniacze i trojacze.

Nie, urodzić można w Szpitalu Położniczym Salve znajdującym się na 2 piętrze budynku A zajmowanego również przez Centrum Medyczne Salve Medica.

Tak, nasi położnicy mogą przeprowadzić kwalifikację do porodu w Szpitalu Położniczym Salve. 

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak