PsychologiaWsparcie na pewnych etapach życia potrzebne jest każdemu, w większości przypadków wystarcza partner, rodzina lub przyjaciele. Psycholodzy pracujący w Salve Medica w Łodzi posiadają odpowiednie kompetencje do tego, by profesjonalnie pomóc w sytuacji kryzysu, traumy lub problemu, z którym nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Wsparcie może dotyczyć pacjentów indywidualnych, partnerów lub całych rodzin, kiedy ich członkowie nie potrafią się ze sobą efektywnie komunikować. W ramach działalności poradni psychologicznej w Łodzi, prowadzimy terapię każdorazowo dobieraną do potrzeb i preferencji. Dzięki temu zwiększamy szansę na poprawę stanu pacjenta lub jego relacji z rodziną, przyjaciółmi i otaczającym go środowiskiem.

Poradnia psychologii w Łodzi specjalizuje się w:

 • terapii indywidualnej, rodzinnej i dla par,
 • prowadzeniu par z problemem niepłodności,
 • pomocy osobom z otyłością,
 • wsparciu pacjentów cierpiących na choroby psychiczne (depresja, zespół lęku uogólnionego i inne).

Dlaczego warto wybrać poradnię psychologiczną w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u psychologa w Łodzi, a także dbamy o intymną i pełną zaufania atmosferę podczas trwania spotkań terapeutycznych.
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji – w tym neurologów, psychiatrów i seksuologów – co zwiększa szansę na sukces terapii.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę w poradni psychologicznej i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Psycholog zajmuje się:

 • udzielaniem wsparcia i profesjonalnej pomocy psychologicznej,
 • diagnozowaniem,
 • opiniowaniem,
 • prowadzeniem psychoedukacji,

To specjalista, który posiada odpowiednią wiedzę dotyczącą zachowań i procesów psychologicznych, myślowych, czy metod radzenia sobie ze stresem.

Wśród wskazań do wizyty w poradni psychologicznej wymienia się:

 • uczucia, takie jak niekontrolowana złość, drażliwość, smutek, lęk, bezradność,
 • przewlekły stres,
 • kryzysowe sytuacje,
 • zaburzenia snu, łaknienia,
 • jeżeli dotychczasowe sposoby radzenia sobie z trudnościami przestały dawać oczekiwane rezultaty.

To tylko niektóre ze wskazań – jeżeli nie radzisz sobie z emocjami na jakimkolwiek etapie życia – zgłoś się do psychologa.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak