ProfilaktykaProfilaktyka to podstawa. W sposób kompleksowy podchodzimy do zdrowia naszych Pacjentów oferując im usługi medyczne oraz wsparcie dietetyczne i psychologiczne.

W naszym centrum zapewniamy dostęp do pełnej diagnostyki obrazowej: badań mammograficznych, tomograficznych oraz rezonansu magnetycznego. Pacjentami opiekuje się doświadczony zespół lekarzy ginekologów, onkologów, radiologów, psychologów, dietetyków oraz pielęgniarek.

W Salve Medica prowadzimy bezpłatne programy profilaktyczne: 

Badania profilaktyczne dla kobiet:

Badania profilaktyczne dla mężczyzn:

Dlaczego Salve Medica?

  • Oferujemy kompleksowe podejście do zdrowia prowadząc pełną diagnostykę i profilaktykę chorób cywilizacyjnych oraz genetycznych
  • Dbamy o zdrowie naszych Pacjentów realizując programy badań profilaktycznych
  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne. 
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).
  • Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Amazonki Łódź Centrum, które popularyzuje wiedzę dotyczącą wczesnego wykrywania raka piersi, uczy samobadania piersi oraz zachęca do badań profilaktycznych. Odwiedź ich stronę i dowiedz się więcej o działalności: http://www.amazonkicentrum.pl/
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak