Profilaktyka

Profilaktyka to klucz do zdrowia i długiego życia! Bardzo ważne są odpowiednie nawyki: zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i unikanie nałogów. Pamiętaj jednak, że nawet stosując te zasady, trzeba się regularnie badać.

Niektóre choroby przez długi czas nie dają objawów. Niezauważone i niekontrolowane mogą się rozwijać nawet do poważnych stadiów - przykładem może być jaskra, która stopniowo odbiera wzrok. Jedynym sposobem, by zapewnić sobie bezpieczeństwo są regularne badania profilaktyczne.

Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór programów profilaktycznych - każdy z nich podpowiada, jak uniknąć konkretnego schorzenia. W programach zawarliśmy informacje w jakich odstępach czasu się badać, jak przygotować się do badań i jak wyglądają wizyty kontrolne u lekarza specjalisty.

Badaj się! Profilaktyka to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić.

W naszym centrum zapewniamy dostęp do pełnej diagnostyki obrazowej: badań mammograficznych, tomograficznych oraz rezonansu magnetycznego. Pacjentami opiekuje się doświadczony zespół lekarzy ginekologów, onkologów, radiologów, psychologów, dietetyków oraz pielęgniarek.

W Salve Medica prowadzimy bezpłatne programy profilaktyczne:

Badania profilaktyczne dla kobiet:

Badania profilaktyczne dla mężczyzn:

Dlaczego Salve Medica?

  • Oferujemy kompleksowe podejście do zdrowia prowadząc pełną diagnostykę i profilaktykę chorób cywilizacyjnych oraz genetycznych
  • Dbamy o zdrowie naszych Pacjentów realizując programy badań profilaktycznych
  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).
  • Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Amazonki Łódź Centrum, które popularyzuje wiedzę dotyczącą wczesnego wykrywania raka piers, uczy samobadania piersi oraz zachęca do badań profilaktycznych.
Brak elementów spełniających kryteria.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Obszary działalności

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak