Programy leczenia

Wiemy jak ważne jest całościowe patrzenie na człowieka i jego zdrowie. Czasami do postawienia prawidłowej diagnozy konieczne jest skonsultowanie przez kilku specjalistów, z różnych specjalizacji. Żeby ułatwić naszym Pacjentom diagnostykę i leczenie stworzyliśmy programy leczenia konkretnych schorzeń.

Każdy program leczenia opisuje inną sytuację medyczną. Krok po kroku wyjaśniamy, do jakich specjalistów się udać i jak wyglądają wizyty. Jeśli w trakcie diagnostyki warto wykonać badania, podpowiemy Ci jakie i jak się do nich przygotować.

Program leczenia to pewnego rodzaju "mapa", która obrazuje kompleksowe leczenie danego schorzenia. Pamiętaj jednak, że to lekarz decyduje ostatecznie o kształcie Twojego leczenia.

Dlaczego Salve Medica?

  • dbamy o Pacjenta kompleksowo - od diagnostyki, poprzez leczenie (także operacyjne), po rehabilitację i wsparcie psychologiczne,
  • jesteśmy największym centrum medycznym w Łodzi, dzięki czemu możemy przeprowadzić całą diagnostykę i leczenie w jednym miejscu,
  • przyjmują u nas lekarze z ponad 50. specjalizacji,
  • pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie (m.in. wykonujemy operacje chirurgicznym robotem da Vinci),
  • wnętrza naszego centrum są przyjazne i nowoczesne.
Brak elementów spełniających kryteria.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Obszary działalności

Poradnik

Bezpłatny Program Genetyczny - Profilaktyka Raka Piersi i Raka Jajnika

Wypełnij ankietę i dowiedz się, czy Ty i kobiety z Tobą spokrewnione jesteście w grupie ryzyka zachowania na nowotwory złośliwe. W ramach programu lekarz genetyk może zlecić bezpłatne badania, które wykonacie Państwo w naszej placówce, Program kierujemy do kobiet, u których w najbliższej rodzinie wystąpił nowotwór piersi lub jajnika.

Bezpłatny program genetyczny raka jelita grubego

Program genetyczny jest skierowany do Pacjentów, u których w najbliższej rodzinie wystąpił nowotwór jelita grubego oraz inne, ściśle wskazane rodzaje nowotworów, np.: rak błony śluzowej trzonu macicy.

Nowy program lekowy dostępny w Salve Medica

Salve Medica realizuje nowy program lekowy B.116 – „Leczenie chorych na zaawansowanego raka szyjki macicy (ICD-10 C53)”.

Onkofertility szansą na rodzicielstwo

Badania pokazują, że dla osób leczących się onkologicznie, szansa na zostanie rodzicem w przyszłości, jest istotnym czynnikiem motywującym ich do walki z rakiem.

Profilaktyka raka jąder

Nowotwór jąder bardzo szybko postępuje. Dlatego na profilaktykę składa się samobadanie i kontrola USG. Dowiedz się więcej, zyskaj szanse na zdrowie.

Profilaktyka raka prostaty

Rak prostaty jest drugim z najczęstszych męskich nowotworów. Profilaktyka to najlepszy sposób, aby się przed nim uchronić. Na czym polega? Sprawdź

Program psychologiczny

Zapraszamy do udziału w projekcie „Zdrowy duch w województwie łódzkim” finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

Zacznij odczulanie tej jesieni

Sezon pylenia to najlepszy czas na konsultację z alergologiem. Lekarz, na podstawie obserwacji objawów, będzie mógł najlepiej dopasować do Ciebie cykl odczulania. Już jesienią będziesz mógł do niego przystąpić. Chcesz dowiedzieć się więcej o odczulaniu (immunoterapii)? Przeczytaj artykuł!

Żyć zdrowo - program profilaktyki nowotworów skóry w województwie łódzkim. Profilaktyka czerniaka

Salve Medica Dermatologic jest realizatorem programu profilaktyki czerniaka. Głównym celem projektu jest zwiększenie zgłaszalności o 1680 osób (880K, 800M) z obszaru woj. łódzkiego w wieku 18-64 lata, w okresie 01.07.2022-31.10.2023.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak