Programy leczenia

Wiemy jak ważne jest całościowe patrzenie na człowieka i jego zdrowie. Czasami do postawienia prawidłowej diagnozy konieczne jest skonsultowanie przez kilku specjalistów, z różnych specjalizacji. Żeby ułatwić naszym Pacjentom diagnostykę i leczenie stworzyliśmy programy leczenia konkretnych schorzeń.

Każdy program leczenia opisuje inną sytuację medyczną. Krok po kroku wyjaśniamy, do jakich specjalistów się udać i jak wyglądają wizyty. Jeśli w trakcie diagnostyki warto wykonać badania, podpowiemy Ci jakie i jak się do nich przygotować.

Program leczenia to pewnego rodzaju "mapa", która obrazuje kompleksowe leczenie danego schorzenia. Pamiętaj jednak, że to lekarz decyduje ostatecznie o kształcie Twojego leczenia.

Dlaczego Salve Medica?

  • dbamy o Pacjenta kompleksowo - od diagnostyki, poprzez leczenie (także operacyjne), po rehabilitację i wsparcie psychologiczne,
  • jesteśmy największym centrum medycznym w Łodzi, dzięki czemu możemy przeprowadzić całą diagnostykę i leczenie w jednym miejscu,
  • przyjmują u nas lekarze z ponad 50. specjalizacji,
  • pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie (m.in. wykonujemy operacje chirurgicznym robotem da Vinci),
  • wnętrza naszego centrum są przyjazne i nowoczesne.
Brak elementów spełniających kryteria.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Obszary działalności

Poradnik

Bezpłatne badania nasienia

Akcja profilaktycznych badań nasienia została zakończona.

Program psychologiczny

Zapraszamy do udziału w projekcie „Zdrowy duch w województwie łódzkim” finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak