Badanie dla pacjentów z rakiem piersi

Prowadzimy program kliniczny opracowany dla Pacjentów z potrójnie negatywnym rakiem piersi.

Nowoczesna immunoterapia stosowana podczas badania klinicznego polega na aktywacji układu odpornościowego organizmu chorego, który posiada naturalne mechanizmy obrony przeciw nowotworom. Zaletą tej metody jest stosunkowo mała inwazyjność dla organizmu, dzięki której uszkodzeniu nie ulegają zdrowe komórki. Terapia pozwala na precyzyjne dotarcie leku do komórek zmienionych. 

Udział w badaniu klinicznym, wszystkie badania diagnostyczne, wizyty z lekarzem prowadzącym, a także leki są całkowicie bezpłatne. Zwracamy naszym Pacjentom koszty dojazdu do ośrodka. 

Badanie kliniczne prowadzone jest zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej i protokołem zatwierdzonym przez Komisję Bioetyczną oraz pod nadzorem firmy zewnętrznej.

Link do protokołu badania.

Osoby zainteresowane badaniem proszone są o kontakt telefoniczny: 42 254 64 40

Kolejne wizyty

Kolejne wizyty w ośrodku będą dotyczyły tylko osób zakwalifikowanych do leczenia i będą się odbywały zgodnie z przyjętym harmonogramem badania. W trakcie każdej z wizyt Pacjent będzie monitorowany pod względem stanu zdrowia i otrzyma lek.

Badanie przesiewowe

Następnie Pacjent zostanie umówiony na wizytę do lekarza prowadzącego, który przeprowadzi kwalifikację do udziału w badaniu.

Po podpisaniu przez Pacjenta świadomej zgody zostaną przeprowadzone: wywiad medyczny i niezbędne badania, w tym analiza bloczków z badania histopatologicznego.

Kwalifikacja do badania

Pierwszym krokiem jest rozmowa z koordynatorem badań klinicznych w celu omówienia kryteriów kwalifikacji do udziału w badaniu klinicznym i umówieniu na wizytę do lekarza.

Główne kryteria naboru do badania:

  • Osoby ≥18 roku życia
  • Pacjenci ze zdiagnozowanym potrójnie negatywnym rakiem piersi w stadium progresji
  • Pacjenci, którzy przeszli co najmniej pierwszą linię i nie więcej niż dwie linie chemioterapii

Osoby zainteresowane badaniem proszone są o kontakt telefoniczny: 42 254 64 40 lub wypełnienie ankiety

Wypełnij ankietę
Zgłoś się do badania klinicznego dla Pacjentów z rakiem piersi
1.
* Czy ma Pani/Pan zdiagnozowanego potrójnie negatywnego raka piersi (TNBC)?
2.
* Czy otrzymywała Pani/Pan co najmniej 1 i nie więcej niż 2 linie leczenia z powodu nowotworu piersi?
3.
* Czy ma Pani/Pan zaplanowany poważny zabieg chirurgiczny w najbliższej przyszłości?
4.
* Czy jest Pani/Pan w stanie przyjmować leki w postaci tabletek?

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak