Chcę wykonać badania nawracających infekcji

Nawracające infekcje intymne mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia – zwłaszcza gdy przebiegają bezobjawowo, a tym samym nie są odpowiednio leczone. W takich przypadkach zakażenie może przenieść się na wewnętrzne narządy płciowe, a nawet przyczynić się do niepłodności. Nieprawidłowości można wykryć w badaniach laboratoryjnych – m.in. testach genetycznych.

Badania genetyczne w nawracających infekcjach intymnych

Jeżeli cierpisz na nawracające infekcje intymne, w Salve Medica Łódź wykonasz następujące testy diagnostyczne:

Badanie genetyczne Uro 13

Badanie w kierunku 13 patogenów odpowiadających za infekcje układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.

Badanie genetyczne Flora 7

Ocena flory bakteryjnej pochwy.

Badanie genetyczne Candida 7

Badanie w kierunku 7 najczęstszych patogenów odpowiadających za infekcje grzybicze u kobiet i mężczyzn.

Badanie genetyczne w kierunku wirusa HPV

Badanie w kierunku 14 lub 28 najczęściej występujących genotypów onkogennych i nieonkogennych wirusa HPV.

Krok 1: Rejestracja na badania nawracających infekcji

Na badania genetyczne nawracających infekcji możesz zapisać się w rejestracji Salve Medica Łódź przy ulicy Szparagowej 10. Na badania laboratoryjnie nie trzeba umawiać się wcześniej, wystarczy przyjść do rejestracji.

Informacje na temat testów możesz uzyskać również pod numerem telefonu + 48 42 254 64 84. Aby się zapisać, powinieneś mieć przy sobie dokument tożsamości.

Krok 2: Pobranie materiału do badań

Materiał do badań nawracających infekcji jest pobierany przez pielęgniarkę-położną lub w przypadku mężczyzn samodzielnie przez Pacjenta. Z rejestracji zostaniesz pokierowany do właściwego gabinetu pielęgniarskiego.

Krok 3: Odbiór wyników

Wyniki badań na nawracające infekcje intymne możesz odebrać osobiście w rejestracji. Jeżeli wyrazisz chęć, mogą one zostać wysłane w formie zaszyfrowanej wiadomości elektronicznej na Twój adres e-mail.

Krok 4: Wizyta u lekarza z wynikami badań

Wyniki badań na nawracające infekcje intymne należy skonsultować z lekarzem specjalistą.

Krok 4A: kobiety

W przypadku kobiet po badaniach nawracających infekcji zalecana jest wizyta ginekologiczna lub wizyta urologiczna. Do konsultacji nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy wziąć ze sobą dokument tożsamości i wyniki wykonanych w ostatnim czasie testów diagnostycznych.

Krok 4B: mężczyźni

Panowie, którzy wykonali badanie nawracających infekcji, powinni udać się na wizytę urologiczną. Lekarz oceni wyniki testów genetycznych, a w razie potrzeby zleci dalszą diagnostykę lub dobierze odpowiedni sposób leczenia.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak