Chcę wykonać testy alergologiczne i molekularne (Polycheck)

Polycheck to nowoczesna metoda diagnostyczna chorób alergicznych i autoimmunizacyjnych. Test służy do ilościowego wykrywania przeciwciał klasy IgE w surowicy krwi. Badanie przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Polycheck cechuje się wysoką czułością i skutecznością.

Badania Polycheck dostępne w Laboratorium Genetycznym Salve Medica:

  • panele alergiczne wykrywające 30, 20, 11 lub 10 alergenów,
  • badania molekularne w kierunku 10, 9, 7 lub 6 alergenów,
  • badania autoimmunologiczne w kierunku celiakii.

Jeżeli jesteś zainteresowany testami alergologicznymi i molekularnymi Polycheck, wykonasz je w Laboratorium Genetycznym Salve Medica w Łodzi na ul. Szparagowej 10. 

Polycheck testy alergiczne i molekularne

Krok 1: Zakup zestawu do testów alergologicznych i molekularnych

Aby wykonać badanie Polycheck, zgłoś się do rejestracji Salve Medica w budynku A lub B przy ulicy Szparagowej 10 w Łodzi. Tam dokonaj wyboru pakietu, który Cię interesuje (m.in. Pokarmowy, Oddechowy, Wziewny, Pediatryczny, Egzema, Pyłki, Pleśnie). Nie musisz się wcześniej rejestrować. Pamiętaj jednak, aby wziąć ze sobą dokument tożsamości.

Krok 2: Pobranie próbki

Po zakupie testów alergologicznych i molekularnych Polycheck, udaj się do gabinetu pielęgniarskiego. Tam zostanie pobrana niewielka próbka krwi żylnej. Nie musisz specjalnie przygotowywać się do badania – nie jest wymagane bycie na czczo lub odstawienie dotychczas przyjmowanych leków (dotyczy to również leków przeciwalergicznych).

Krok 3: Oddanie próbki

Pielęgniarka zabezpiecza pobraną próbkę krwi i przekazuje ją do dalszej analizy.

Krok 4: Wyniki badań

Wyniki badania Polycheck otrzymasz w zaszyfrowanej wiadomości przesłanej na podany adres e-mail. Możesz także odebrać je osobiście w rejestracji Salve Medica Łódź.

Wyniki Polycheck podane są oddzielnie dla każdego alergenu. Są one wyrażone w jednostkach kU/I i przypisane do klasy poziomu uczuleń.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak