Chcę zapisać się do poradni POZ

Zapraszamy do naszej poradni lekarzy rodzinnych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. POZ jest częścią systemu opieki zdrowotnej świadczonej w miejscu zamieszkania w warunkach ambulatoryjnych w przychodni, a w medycznie uzasadnionych przypadkach również w domu pacjenta.

Podstawowa Opieka Zdrowotna jest gwarantowanym świadczeniem dla wszystkich osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym:

  • pracowników,
  • osób prowadzących działalność gospodarczą,
  • emerytów i rencistów,
  • bezrobotnych zgłoszonych w Urzędzie Pracy,
  • studentów do 26 roku życia,
  • członków rodziny osoby ubezpieczonej zgłoszonych do ubezpieczenia.

Działanie POZ oparte jest na imiennym wyborze lekarza (rodzinnego, internisty lub w przypadku dzieci - pediatry), pielęgniarki i położnej środowiskowej. Wyboru dokonasz składając pisemne deklaracje w Punkcie Obsługi Pacjenta Salve Medica lub poprzez portal Ministerstwa Zdrowia.

zapis do poz

Zapis do poradni

Jeżeli chcesz zapisać się do poradni POZ w Salve Medica wypełnij i złóż deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki i położnej  w naszym Punkcie Obsługi Pacjenta.

Możesz również zapisać się elektronicznie w portalu Ministerstwa Zdrowia: pacjent.gov.pl. Do zapisu potrzebny jest podpis elektroniczny, podpis kwalifikowany lub e-dowód. Instrukcję znajdziesz w filmie:

Wizyta lekarska

Jeżeli potrzebujesz spotkać się z lekarzem:

  • Umów się na wizytę z lekarzem POZ on-line, telefonicznie lub osobiście.
  • Wypełnij deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki i położnej i złóż ją w Dziale Obsługi Pacjenta w dniu wizyty.
Nasz zespół
lek. spec. Longin Paszkowski
lek. spec.
Longin Paszkowski
Linia
lek. spec. Joanna Woźniak
lek. spec.
Joanna Woźniak
Linia
lek. spec. Katarzyna Serejko-Banaś
lek. spec.
Katarzyna Serejko-Banaś
Linia
dr n. med. Katarzyna Haładaj
dr n. med.
Katarzyna Haładaj
Linia

Opinie o Salve Medica

 

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo
 

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak