Chcę zmienić ośrodek leczenia

Jeżeli jesteś w trakcie leczenia onkologicznego masz możliwość zmiany ośrodka leczenia w dowolnym momencie diagnostyki – leczenia, bez ograniczeń. Ważne aby przy wyborze nowego ośrodka leczenia zabrać ze sobą dokumentację medyczną.

Skompletuj dokumentację medyczną (z dotychczasowego ośrodka: wyniki badań, historię choroby i leczenia).
Przyjdź do Salve Medica - na miejscu konieczne będzie wypełnienie dokumentów oraz zarejestrowanie się jako Pacjent.

Wizyta kwalifikująca u onkologa klinicznego

Jeżeli masz skierowanie na chemioterapię należy zgłosić się do onkologa klinicznego na wizytę kwalifikującą do chemioterapii. Warto zabrać ze sobą dokumentację medyczną, na podstawie której lekarz dobierze odpowiedni rodzaj chemioterapii, omówi proces leczenia oraz odpowie na nurtujące Cie pytania.
Zlecone zostaną również kontrolne badania z krwi (np. morfologia). Po otrzymaniu ich wyników powinna odbyć się kolejna wizyta u onkologa klinicznego.

Zapisz się:

Wizyta u onkologa klinicznego

Jeżeli otrzymasz wyniki zleconych badań, na tej wizycie onkolog je zweryfikuje. Jeżeli wyniki na to pozwolą możliwe będzie rozpoczęcie chemioterapii od razu lub zostanie rozpisany plan leczenia i ustalona data pierwszego podania chemii. Na tym etapie lekarz dobiera najbardziej odpowiedni rodzaj chemioterapii – decyduje czy będzie to chemioterapia standardowa czy program lekowy.

Pamiętaj: każdorazowo przed podaniem kolejnej chemii powinny być wykonane kontrolne badania z krwi żeby wykluczyć ewentualne infekcje.

Leczenie zgodnie z zaleceniami

Opinie o Salve Medica

 

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo
 

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak