Leczenie niepłodności a COVID-19

Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych pacjentów i ich przyszłego potomstwa oraz ze względu na narastającą w sposób gwałtowny liczbę osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 uprzejmie informujemy o konieczności wykonania, przez pacjentów korzystających z technik wspomaganego rozrodu, badań w kierunku ewentualnej infekcji koronawirusem.

PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

 • wprowadzane procedury mają na uwadze bezwzględne bezpieczeństwo Państwa oraz przyszłego potomstwa,
 • naszym priorytetem jest minimalizacja ryzyka, które może mieć wpływ na efektywne leczenie, zdrowie pacjentów oraz na przebieg ciąży,
 • każde zakażenie organizmu, a także mnogość powikłań występujących później, może wiązać się z ryzykiem niepowodzenia procedur wykorzystywanych w leczeniu niepłodności, a w przypadku zajścia w ciąże, może mieć wpływ na bezpieczeństwo potomstwa,
 • mając pełną informację na temat zdrowia będziemy w stanie możliwie jak najwcześniej zareagować i odpowiednio pokierować Państwa dalszym leczeniem.

ZACHOWUJEMY NAJWYŻSZE STANDARDY LECZENIA PRZY MAKSYMALNYCH ŚRODKACH OSTROŻNOŚCI

 • mimo ogromnej aktywności wirusa SARS-CoV-2 wszystkie wizyty, planowane zabiegi i rozpoczęte procedury odbywają się bez przeszkód i zgodnie z harmonogramem,
 • w naszych placówkach codziennie dbamy o zachowanie najwyższych standardów higieny, dla pacjentów oferujemy dozowniki z płynem dezynfekcyjnym do rąk oraz na terenie placówek obowiązuje konieczność noszenia maseczek ochronnych zakrywających nos i usta, a także nakaz zachowania dystansu społecznego,
 • nasze działania są zgodne z krajowymi i międzynarodowymi wytycznymi towarzystw medycznych, w tym ESHRE.

W JAKIEJ SYTUACJI NALEŻY PRZEPROWADZIĆ BADANIE?

 • w przypadku osób, które rozpoczynają leczenie lekarz prowadzący skieruje Państwa na test antygenowy SARS-CoV-2,
 • w odniesieniu do pacjentek przystępujących do procedury zabiegowej związanej z leczeniem niepłodności lekarz kieruje na badanie genetyczne przeprowadzane metodą real-time PCR. Badanie należy wykonać na 2 dni przed planowanym zabiegiem.

LECZENIE IN-VITRO JEST WYSTARCZAJĄCO KOSZTOWNE I KOMPLEKSOWE, A MUSZĘ JESZCZE ZROBIĆ DODATKOWE BADANIA

 • test antygenowy jest oferowany dla Pacjentów Kliniki Płodności w korzystnej cenie 80 zł.
 • badanie genetyczne rekomendowaną przez WHO metodą real-time PCR dla pacjentów decydujących się na procedurę IVF lub IVF/ICSI w Salve Medica można wykonać w preferencyjnej cenie 300 zł,
 • badanie genetyczne należy wykonać każdorazowo przed przystąpieniem do kolejnej procedury,
 • dla Państwa wygody wszystkie badania są możliwe do przeprowadzenia na terenie placówki Salve Medica (Łódź, ul. Szparagowa 10).

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z Koordynatorem Kliniki Płodności +48 798 866 066.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak