Leczenie onkologiczne a COVID-19

Zasady obowiązujące obecnie w Szpitalu Onkologicznym Salve Medica:

Otworzyliśmy nową rejestrację dla Pacjentów onkologicznych na parterze w budynku B, zapewniając tym samym dedykowaną opiekę i bezpieczeństwo w trakcie leczenia oraz pobytu w naszym szpitalu.
Pacjenci chorujący na nowotwory i będący w trakcie leczenia onkologicznego mają obniżoną odporność, są w grupie wysokiego ryzyka zakażeniem koronawirusem. Dbając o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu medycznego wprowadziliśmy nowe procedury:

  • przed przyjściem do Szpitala Salve Medica zmierz sobie temperaturę ciała. Jeżeli pomiar wskażę powyżej 38 stopni oraz obserwujesz u siebie objawy towarzyszące: kaszel, duszność nie przychodź, umów się na konsultację telefoniczną pod numerem 42 254 64 84,
  • do Szpitala Salve Medica przyjdź bez osób towarzyszących. W uzasadnionych przypadkach można skorzystać z pomocy osoby towarzyszącej, pod warunkiem że nie ma podwyższonej temperatury i jakichkolwiek objawów chorobowych,
  • zgłoś się do Rejestracji o wyznaczonej godzinie, nie przychodzić przed czasem,
  • podczas pobytu w Szpitalu Salve Medica bezwzględnie nie możesz opuszczać oddziału, dotyczy to również spotkań z rodziną,
  • sprawdź jak się przygotować do planowanego zabiegu, szczegóły tutaj.

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego pozwoli na zminimalizowanie ryzyka zachorowania na COVID-19.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak