Potrzebuję wizyty dla osoby dorosłej

Lekarzem pierwszego kontaktu dla osób dorosłych jest lekarz rodzinny lub internista (specjalista chorób wewnętrznych). Zajmuje się on profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób układu:

 • krążenia,
 • odpornościowego,
 • oddechowego,
 • kostnego,
 • pokarmowego,
 • moczowego, 
 • a także chorób tarczycy, metabolicznych i alergicznych.

Podczas wizyty lekarz:

 • analizuje historię zdrowia i choroby,
 • przeprowadza z pacjentem wywiad medyczny,
 • analizuje badania diagnostyczne,
 • ocenia niepokojące zmiany i objawy.

Internista w uzasadnionych przypadkach może zlecić badania EKG, USG, a także laboratoryjne: krwi, moczu lub kału, a jeśli zachodzi taka konieczność, kieruje pacjenta do innego specjalisty (np. alergologa, gastrologa czy reumatologa).

POZ

Zamówienie wizyty

Umów się na wizytę z internistą telefonicznie (42 254 64 00)  lub osobiście w Punkcie Obsługi Pacjenta.

Dzień przed wizytą dostaniesz SMS przypominający. Jeżeli nie możesz przyjść, poinformuj nas o tym, ktoś inny będzie mógł przyjść na wizytę w tym terminie.

Zapis do poradni

Jeżeli chcesz zapisać się do poradni POZ w Salve Medica wypełnij i złóż deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki i położnej  w naszym Punkcie Obsługi Pacjenta, więcej informacji znajdziesz tutaj. 

Możesz również zapisać się elektronicznie w portalu Ministerstwa Zdrowia: pacjent.gov.pl. Do zapisu potrzebny jest podpis elektroniczny, podpis kwalifikowany lub e-dowód.

Wizyta lekarska

Przyjdź na wizytę w wyznaczonym miejscu i terminie. W celu rejestracji zabierz dokument potwierdzający tożsamość. Poinformuj o swoim przybyciu Punkt Obsługi Pacjenta - zostaniesz skierowany do odpowiedniego gabinetu.

Na wizytę lekarz przyjmuje według kolejności rejestracji. Poczekaj przed gabinetem na zaproszenie na wizytę. 

Po wizycie prześlemy Ci ankietę satysfakcji pacjenta. Jej uzupełnienie i odesłanie to dla nas bardzo ważna informacja zwrotna. Dzięki niej możemy udoskonalać obsługę pacjenta i usługi medyczne w naszej Poradni Lekarzy Rodzinnych. 

Dowiedz się więcej:

Nasz zespół
lek. spec. Longin Paszkowski
lek. spec.
Longin Paszkowski
Linia
lek. spec. Katarzyna Serejko-Banaś
lek. spec.
Katarzyna Serejko-Banaś
Linia
lek. spec. Joanna Woźniak
lek. spec.
Joanna Woźniak
Linia
lek. spec. Dorota Jeziorska-Dałek
lek. spec.
Dorota Jeziorska-Dałek
Linia

Opinie o Salve Medica

 

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo
 

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak