PsychiatriaChoroba psychiczna to zaburzenie postrzegania realnej rzeczywistości. Pacjent miewa omamy, urojenia i zaburzony tok myślenia, a także myśli rezygnacyjne i samobójcze. Fałszywy odbiór lub przeżywanie zdarzeń prowadzi do dziwnego, nieuzasadnionego sytuacją zachowania. Lekarz psychiatra dobraną indywidualnie terapią lub środkami farmakologicznymi przywraca pacjentowi właściwe postrzeganie świata i umożliwia mu powrót do normalnego funkcjonowania w otaczającym świecie.

Poradnia psychiatrii w Łodzi specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu chorób psychicznych, leczenie depresji i nerwic,
 • doborze terapii farmakologicznej i wspierającą psychoterapię.

Dlaczego warto wybrać poradnię psychiatryczną w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dyskrecję oraz atmosferę intymności.
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji (w tym neurologów, psychologów i seksuologów), badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG) - co zwiększa skuteczność terapii. 
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Umów się z tym specjalista jeśli masz za sobą przeżycie, z którym sobie nie radzisz lub obserwujesz u siebie lub swojego dziecka:

 • bóle głowy lub kręgosłupa, których nie potrafią zdiagnozować inni specjaliści,
 • nadmierną aktywność lub ospałość,
 • nadwrażliwość i nadmierną nerwowość,
 • zaburzenia pamięci,
 • częste zmiany nastroju,
 • zmianę zachowania,
 • ciągłe uczucie niepokoju,
 • smutek, przygnębienie, poczucie samotności,
 • uzależnienie od środków psychoaktywnych, hazardu czy zakupów,
 • omamy wzrokowe, słuchowe, dotykowe.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak