Poradnia psychologiiWsparcie na pewnych etapach życia potrzebne jest każdemu, w większości przypadków wystarcza partner, rodzina i przyjaciele. Psychoterapeuta jest wykształcony do tego, by profesjonalnie pomóc w sytuacji kryzysu, traumy lub problemu, z którym trudno poradzić sobie samodzielnie lub z pomocą najbliższych.  Wsparcie może dotyczyć pacjentów indywidualnych, partnerów lub całych rodzin, kiedy ich członkowie nie potrafią się ze sobą efektywnie komunikować.

Czym zajmuje się poradnia psychologii

Nasza poradnia psychologiczna przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Specjalizujemy się w:

  • terapii indywidualnej, rodzinnej i dla par,
  • prowadzimy pary z problemem niepłodności, wspieramy pacjentów cierpiących na różnorakie choroby psychiczne (depresja, zespół lęku uogólnionego i inne).

Dlaczego warto wybrać Salve Medica:

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG).  W naszym szpitalu przeprowadzamy również drobne zabiegi operacyjne.
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 00
Umów się internetowo
rejestracja on-line
Umów wizytę telefonicznie:
42 254 64 00
lub skorzystaj z możliwości