SeksuologiaSeksualność jest integralną częścią osobowości i dotyczy potrzeb: kontaktu, intymności, wyrażania uczuć, przyjemności, czułości i miłości. Seksuologia to dziedzina interdyscyplinarna, która wykorzystuje wiedzę z zakresu: biologii, medycyny, socjologii, psychologii, etyki, pedagogiki czy nawet teologii i prawa. Najlepszym momentem na pierwszą wizytę u seksuologa jest planowana inicjacja seksualna. Warto odwiedzić tego specjalistę również w momencie problemów z intymną relacją z partnerem. 

Poradnia seksuologii w Łodzi zajmuje się:

 • diagnostyką i leczeniem zaburzeń seksualnych, objawów psychosomatycznych związanych z menopauzą i andropauzą,
 • wsparciem dla osób transpłciowych i interseksualnych.

Dlaczego warto wybrać poradnię seksuologiczną w Salve Medica?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, a także atmosferę zrozumienia, zaufania i intymności. 
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, w tym: ginekologów, andrologów, urologów, psychologów i psychiatrów, którzy mogą wpłynąć na skuteczność terapii.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Wskazaniem do wizyty u seksuologa mogą być:

 • zaburzenia popędu seksualnego – obniżony lub wzmożony,
 • brak akceptacji swojej orientacji seksualnej,
 • brak orgazmu lub trudności w jego osiągnięciu,
 • uzależnienie od seksu,
 • zaburzenia erekcji lub jej brak,
 • zaburzenia wytrysku - przedwczesny, opóźniony, lub jego brak,
 • bolesne stosunki płciowe,
 • niemożność odbycia stosunku płciowego,
 • problemy wynikające z przechodzenia menopauzy lub andropauzy,
 • problemy z tożsamością płciową - transseksualizm.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak