Skuteczność leczeniaMiarą naszego sukcesu jest wciąż rosnąca liczba upragnionego potomstwa. Dzięki technikom wspomaganego rozrodu stosowanym Klinice Płodności Salve Medica na świat przyszło ponad 4 000 dzieci.

Prowadzone przez nas statystyki wynikają ze skrupulatnego i systematycznego monitorowania efektów naszej pracy i wyników osiąganych przez doświadczony personel. Wiarygodność naszych statystyk potwierdzamy raportując je do konsorcjum European IVF Monitoring (EIM) prowadzonego przez Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).

Skuteczność leczenia niepłodności za II kwartał 2021 roku - 41%

Nasza skuteczność w II kwartale 2021 roku wyniosła 41%. Skuteczność dotyczy zapłodnienia pozaustrojowego IVF/ICSI u wszystkich grup wiekowych Pacjentek, uzyskane ciąże na transfer zarodka.

Najskuteczniejsza klinika leczenia niepłodności w Polsce, w latach 2013-2016

Osiągnęliśmy najwyższą 41% skuteczność leczenia w Polsce, w ramach realizacji programu Ministerstwa Zdrowia pn.: „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”. Średnia skuteczność pozostałych klinik w Programie wyniosła 32%.

Sprawdź ranking klinik opublikowany przez Ministerstwo Zdrowia, tutaj.

Skuteczność leczenia niepłodności, a wiek Pacjentki

Skuteczność leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego zależy od wielu czynników:

  • sytuacji medycznej Pacjentów,
  • wieku kobiety,
  • przyczyny niepłodności,
  • doświadczenia lekarzy,
  • pracy laboratorium embriologicznego.

Wiek Pacjentki ma bardzo duży wpływ na skuteczność leczenia. Wraz z wiekiem Pacjentki zmniejsza się ilość i jakość komórek jajowych. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w leczeniu trudnych przypadków, grupa naszych Pacjentek po 40 roku życia wynosi powyżej 20%.

Podział skuteczności leczenia metodami zapłodnienia pozaustrojowego IVF/ICSI w poszczególnych grupach wiekowych Pacjentek w 2019 na liczbę transferów.

Grupa wiekowa Liczba transferów Liczba ciąż %
< 35 147 57 38,8%
>35 <40 121 45 37,2%
40+ 67 23 34%
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak