Bezinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III

Opis usługi

Ultraformer III to urządzenie oparte na technologii HIFU. Emituje wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, służącą do nieinwazyjnego odmładzania skóry twarzy, szyi i ciała, czyli tzw. liftingu bez skalpela. Efekty widoczne już po jednej sesji narastają w ciągu kolejnych miesięcy i utrzymują się przez długi czas.

Wskazania do zabiegu HIFU Ultraformer III

Zabiegi Ultraformer III wykonujemy na każdym obszarze twarzy i ciała. HIFU to bezpieczna i skuteczna technologia, kierowana przede wszystkim do osób, którym zależy na wygładzeniu i ujędrnieniu skóry w sposób mało inwazyjny.

Zabieg Ultraformer III pozwala m.in.:

 • zliftingować i odmłodzić wiotką skórę,
 • zredukować zmarszczki,
 • zapobiec procesowi starzenia skóry,
 • zlikwidować nadmiar skóry pod brodą, tzw. podwójny podbródek,
 • zlikwidować obwisłą skórę w okolicy ramion, tzw. pelikany,
 • wymodelować sylwetkę,
 • ujędrnić skórę po utracie wagi.
Korekta bruzdy nosowo-gardłowej Korekta bruzdy nosowo-gardłowej Korekcja zmarszczek czołowych
 Korekta bruzdy nosowo-gardłowej  Korekta bruzdy nosowo-gardłowej  Korekcja zmarszczek czołowych
Korekcja zmarszczek wokół oczu Lifting brzucha Lifting pachy
 Korekcja zmarszczek wokół oczu  Lifting brzucha  Lifting pachy

Zalety zabiegu Ultraformer III:

 • parametry urządzenia dopasowywane do indywidualnych potrzeb skóry,
 • możliwość poprawy każdego obszaru twarzy i ciała,
 • efekty widoczne już po jednym zabiegu,
 • narastająca poprawa ujędrnienia skóry,
 • mało inwazyjny zabieg,
 • brak rekonwalescencji.
Ultraformer III lifting ciała Ultraformer III lifting twarzy

Przygotuj się

7 dni przed zabiegiem

Umów się na wizytę kwalifikacyjną, podczas której lekarz wykluczy ewentualne przeciwwskazania i ustali plan zabiegowy.

w dniu zabiegu

W celu rejestracji zabierz ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

po zabiegu

Możesz wrócić do codziennych aktywności. Stosuj się do zaleceń lekarza.

Więcej o usłudze

Czym jest technologia HIFU?

Technologia HIFU jest od lat stosowana w zabiegach estetycznych, których celem jest zliftingowanie skóry i wymodelowanie sylwetki. HIFU to skrót od High Intensity Focused Ultrasound i oznacza skoncentrowaną falę ultradźwiękową o dużym zasięgu.

Wysokoenergetyczne ultradźwięki przenikają przez skórę, nie naruszając przy tym jej powierzchni. Docierają na precyzyjnie ustaloną głębokość, gdzie pod wpływem procesów termicznego i mechanicznego, pobudzają tkanki do obkurczenia i regeneracji. Jednocześnie stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu - podstawowego białka budulcowego skóry, odpowiadającego za jej jędrność i młody wygląd.

HIFU pozwala w sposób nieinwazyjny zredukować tkankę tłuszczową, a także zagęścić, ujędrnić i odmłodzić skórę w każdym obszarze twarzy i ciała.

Na czym polega zabieg HIFU Ultraformer III?

Przed rozpoczęciem zabiegu precyzyjnie ustawia się parametry urządzenia Ultraformer III i dobiera głowice, które emitują fale ultradźwiękowe o określonym zasięgu (od 1,5 mm do 13 mm).

Ultraformer III zasięg fal Ultraformer III głębokość działania fal

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Trwa od około 30 minut do 2 godzin w zależności od rozległości obszaru zabiegowego. Polega na wielokrotnym przykładaniu głowicy urządzenia do skóry. Technologia HIFU jest mało inwazyjna i bezpieczna, a po jej zastosowaniu nie ma okresu rekonwalescencji. Pierwsze efekty widać od razu po zabiegu, jednak pełniejsza poprawa jędrności, która narasta w czasie, staje się zauważalna po kilku tygodniach.

Cennik

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak