Pakiet In Vitro ICSI premium

Raty na zdrowie

Opis usługi
Raty na zdrowie

Pakiet In Vitro ICSI premium powstał na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń oraz analizie statystyk. Zawiera usługi zawarte w Pakiecie In Vitro ICSI standard, jest wzbogacony o usługi zwiększające szansę zajścia w ciążę (Primo Vision, Assisted Hatching, Embryo Glue).

Zalety Pakietu In Vitro ICSI premium:

  • gwarantuje największą skuteczność procedury,
  • dobrany dla par wymagających najwyższej jakości usług,
  • najszerszy zestaw usług i procedur,
  • zawiera Primo Vision – system monitorowania zarodków umożliwia ocenę aktualnego rozwoju zarodka, w warunkach laboratoryjnych, od momentu zapłodnienia do czasu umieszczenia zarodka w macicy;
  • zawiera Assisted Hatching – zmniejsza grubości lub całkowicie, mechanicznie przerywa ciągłości osłonki otaczającej zarodek; ułatwia zagnieżdżenie się zarodka w jamie macicy;
  • zawiera Embryo Glue – enzym zwiększający zdolność zagnieżdżenia się zarodka od 10-15%.

Więcej o usłudze

Pakiet In Vitro Premium

Cennik

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Poradnik

Raty na zdrowie

Dzięki współpracy z Alior Bank rozszerzyliśmy naszą ofertę o płatności ratalne, na wybrane usługi medyczne. Sprawdź jakie usługi możesz dogodnie rozłożyć na raty.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak