Pakiet In Vitro podstawowy

Raty na zdrowie

Opis usługi
Raty na zdrowie

Pakiet In Vitro podstawowy dedykowany jest osobom, które biorą pod uwagę koszty. W rozsądnej cenie, para otrzymuje gwarancję wysokiego poziomu leczenia. Pakiet dedykowany jest parom młodszym oraz zdrowym, u których partner ma prawidłowe wyniki nasienia. Pakiet zawiera procedurę In Vitro metodą klasyczną (IVF), podczas którego komórka jajowa pobrana od partnerki jest umieszczana w kropli nasienia pobranego od partnera, a zapłodnienie następuje poprzez połączenie plemnika i komórki jajowej na specjalnej szalce.

Zalety Pakietu In Vitro podstawowy:

  • zawiera obowiązkowe badania wiruso-logiczne zgodne z Rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia, oraz badania z krwi niezbędne do bezpiecznego i skuteczniejszego przeprowadzenia procedury dla obojga partnerów,
  • wzbogacony o mrożenie i przechowywanie zarodków,
  • zawiera scratching endometrium, czyli ocenę drożności kanału szyjki macicy oraz kontrolowany uraz endometrium, zwiększający skuteczność transferu zarodków.

Więcej o usłudze

Pakiet In Vitro Podstawowy

Cennik

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Poradnik

Raty na zdrowie

Dzięki współpracy z Alior Bank rozszerzyliśmy naszą ofertę o płatności ratalne, na wybrane usługi medyczne. Sprawdź jakie usługi możesz dogodnie rozłożyć na raty.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak