Pakiet In Vitro z komórką dawczyni

Raty na zdrowie

Opis usługi
Raty na zdrowie

Pakiet In Vitro z komórką dawczyni dedykowany jest dla par, u których występuje problem z uzyskaniem komórki jajowej od partnerki, z powodu:

  • wygaśnięcia czynności jajników (AMH <0,5 mg/ml)
  • zniszczenia komórek jajowych po przebytym leczeniu onkologicznym
  • uszkodzenia jajników w następstwie operacji ginekologicznych
  • nie uzyskania odpowiednich ilości lub jakości komórek jajowych w czasie wcześniejszych procedur IVF
  • wieku pacjentki

W ramach Pakietu In Vitro z komórką dawczyni gwarantujemy 6 komórek jajowych. Natomiast ilość uzyskanych zarodków, zależy od jakości nasienia, na co nie mamy wpływu.

Dawczynią może zostać kobieta:

  • poniżej 35 roku życia
  • bez nałogów
  • zdrowa, bez obciążeń genetycznych (badania: kariotyp, ceFTR) oraz z ujemnym wynikiem badań: HIV, HBS, HCV, WR
  • po szczegółowych badaniach i testach w naszej Klinice Płodności Salve Medica

Więcej o usłudze

Pakiet In Vitro z Komórką Dawczyni

Cennik

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Poradnik

Raty na zdrowie

Dzięki współpracy z Alior Bank rozszerzyliśmy naszą ofertę o płatności ratalne, na wybrane usługi medyczne. Sprawdź jakie usługi możesz dogodnie rozłożyć na raty.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak