Plastyka pochwy

Raty na zdrowie
skier_male.png
Skierowanie
zabieg_maly.png
Zabieg

Opis usługi
Raty na zdrowie
skier_male.png
Skierowanie
zabieg_maly.png
Zabieg

Kiedy wykonuje się plastykę pochwy?

Plastyka pochwy pomocna jest szczególnie kobietom, które po porodzie mają uszkodzone lub rozciągnięte tkanki pochwy. Może to powodować duży dyskomfort fizyczny i psychiczny oraz utratę przyjemności ze zbliżeń. Zabieg  przywraca właściwe wzmocnienie i położenie ścian pochwy.

Jak przebiega plastyka pochwy?

Zabieg przeprowadzany jest od strony pochwy. Lekarz przy pomocy wchłaniających się szwów „podtrzymuje” i stabilizuje położenie pochwy. Operacja nie wymaga interwencji chirurgicznej. Odpowiednią metodę przeprowadzenia zabiegu lekarz dobiera indywidualnie do pacjentki. Często zabieg przeprowadzany jest laparoskopowo.

Przygotuj się

3 dni przed zabiegiem

Unikaj pokarmów ciężkostrawnych i gazowanych płynów.

Dzień przed zabiegiem

Zastosuj leki przeczyszczające, czopek glicerynowy lub lewatywę. Weź Espumisan lub węgiel aktywowany.

W dniu zabiegu

Przed zabiegiem musisz być na czczo (bez jedzenia i picia).

Przed zabiegiem konieczne jest przedstawienie wyników badań: HBs, HCV (nie starsze niż 3 miesiące), morfologii, elektrolitów, APTT, poziomu białka, grupy krwi.

Więcej o usłudze

Po plastyce pochwy czas hospitalizacji wynosi maksymalnie 72 godziny. Po zabiegu pozostawiony będzie cewnik (kilkanaście godzin, maksymalnie 3 dni).  

Wskazane jest płukanie pochwy i zakładanie przepisanych przez lekarza globulek, stosowanie leków odkażających, oszczędzający tryb życia, unikanie wysiłku fizycznego przez około 2 miesiące. Pacjentka może podjąć współżycie 6-8 tygodni od zabiegu.

Pamiętaj, że każdy zabieg wiąże się z ryzykiem powikłań i skutków ubocznych. Na wizycie kwalifikacyjnej lekarz poinformuje Cię o możliwych powikłaniach dotyczących zabiegu.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg trwa ok. 30 - 90 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak