Powiększanie, modelowanie i wypełnianie ust

zabieg_maly.png
Zabieg

Opis usługi
zabieg_maly.png
Zabieg

Do korekcji, powiększenia i modelowania ust stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego. To substancja, która naturalnie występuje w naszej skórze. Odpowiada za utrzymanie nawilżenia, gęstości i jędrności tkanek. Kwas hialuronowy pozwala skorygować kształt ust, dodać im objętości i odświeżyć czerwień wargową.

W Salve Medica Dermatologic korekcję, modelowanie i powiększenie ust kwasem hialuronowym wykonują doświadczeni specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej, m.in. dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak.

Skorzystaj z zabiegu wypełnienia ust kwasem hialuronowym, jeśli:

 • odczuwasz niezadowolenie z wyglądu swoich ust,
 • masz wąskie wargi, a marzysz o pełniejszych, bardziej wydatnych ustach,
 • Twoje usta są asymetryczne i chcesz poprawić ich kształt,
 • przeszkadzają Ci opadające kąciki ust,
 • chcesz podkreślić zanikający z wiekiem „łuk Kupidyna”,
 • zależy Ci na poprawie nawilżenia ust i odświeżeniu czerwieni wargowej.

W Salve Medica Dermatologic do powiększania i modelowania ust stosujemy indywidualnie dobrane preparaty kwasu hialuronowego oraz techniki zabiegowe. To pozwala odpowiednio skorygować kształt ust i uzyskać oczekiwaną poprawę.

Zalety korekcji ust kwasem hialuronowym:

 • atrakcyjne i zmysłowe usta,
 • naturalny efekt powiększenia,
 • nawilżone i zrewitalizowane wargi,
 • poprawa utrzymująca się przez kilka, kilkanaście miesięcy,
 • krótki czas trwania zabiegu,
 • bezbolesna procedura (w znieczuleniu miejscowym).

Przygotuj się

W dniu zabiegu

Zgłoś się do rejestracji w celu dopełnienia formalności.

Zabierz ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Po zabiegu

Stosuj się ściśle do zaleceń lekarza. Przez około 2 tygodnie nie korzystaj z basenu i sauny. Unikaj intensywnego wysiłku fizycznego.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie wymaga rekonwalescencji, więc po jego zakończeniu możesz wrócić do większości codziennych aktywności.

Więcej o usłudze

Czym jest kwas hialuronowy stosowany do korekcji ust?

Kwas hialuronowy stosowany w zabiegach medycyny estetycznej jest syntetycznym odpowiednikiem endogennego kwasu hialuronowego, obecnego w naszym organizmie. To chemiczna substancja organiczna pełniąca funkcję wypełniacza. Poszczególne preparaty z kwasem hialuronowym różnią się właściwościami, w tym twardością, gęstością i plastycznością, dając możliwość uzyskania oczekiwanych efektów.

Kwas hialuronowy jest jednym z najlepszych symulatorów tkankowych. To substancje, które wypełniają tkanki, jednocześnie pobudzając je do rewitalizacji. Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania cząsteczek wody, przez co doskonale nawilża i chroni przed utratą wody. Po jego zastosowaniu skóra zagęszcza się i wygładza. Wygląda zdrowo i atrakcyjnie.

Ile trwa zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania i modelowania ust zajmuje około 15-30 min.

Cennik

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak