Visia komputerowa analiza skóry twarzy

Opis usługi

VISIA to nowoczesne urządzenie obrazowe przeznaczone do komputerowego badania skóry. Pozwala dokładnie przeanalizować kondycję cery pod kątem zmarszczek, naczyń krwionośnych, porów, przebarwień i poryninów.

Wynik badania jest podstawą do ustalenia planu zabiegowego i domowej pielęgnacji, a wykonane podczas analizy zdjęcia umożliwiają monitorowanie postępów terapii.

Komputerowe badanie skóry twarzy w systemie VISIA umożliwia:

 • dokładną analizę kondycji skóry twarzy,
 • określenie fenotypu i wieku biologicznego skóry,
 • symulację procesu starzenia,
 • wskazanie najpoważniejszych mankamentów skóry,
 • zlecenie odpowiednich zabiegów dermatologicznych,
 • monitorowanie postępów w terapii,
 • pełny udział pacjenta w procesie leczenia, zrozumienie problemu dermatologicznego i celowości
 • podejmowanych działań.

Dlaczego warto wykonać analizę skóry twarzy VISIA?

VISIA to zaawansowany system diagnostyczny, który pozwala na obiektywną ocenę dermatologiczną. Urządzenie generuje obrazowanie wielospektralne w postaci wideo w czasie rzeczywistym oraz wydrukowanych zdjęć (frontalnych i bocznych). Analiza skóry twarzy wyrażana jest w wartościach liczbowych, dlatego jej wyniki są bardzo dokładne.

VISIA opiera się na opatentowanej technologii RBX (Red/Brown Subsurface Analysis). Urządzenie „widzi” zamkniętą w naczynkach krwionośnych hemoglobinę (zaznaczając ją na czerwono) oraz obecną w skórze melaninę (zaznaczaną na brązowo). Dzięki temu precyzyjnie wyłapuje powierzchniowe i podpowierzchniowe zmiany naczyniowe i pigmentacyjnie, ukazując ich dokładny rozmiar i nasilenie. VISIA jest bardzo pomocnym narzędziem diagnostycznym, zwłaszcza w zakresie rozpoznawania przebarwień, rumienia, trądziku różowatego i innych dermatoz.

Wskazania do komputerowej analizy skóry twarzy:

 • przygotowanie do zabiegów odmładzających,
 • diagnostyka przebarwień i zmian naczyniowych,
 • rozpoznawanie dermatoz,
 • ustalenie indywidualnego planu zabiegowego i domowej pielęgnacji,
 • chęć poprawy kondycji i wyglądu skóry problemowej.

Przygotuj się

w dniu badania

Do analizy skóry twarzy VISIA nie musisz się specjalnie przygotowywać.

Badanie wykonuje się na oczyszczonej z makijażu skórze twarzy.

Po badaniu otrzymasz indywidualny raport analizy skóry VISIA oraz dalsze zalecenia otrzymujesz w trakcie wizyty dermatologicznej.

Więcej o usłudze

Jak przebiega komputerowe badanie skóry twarzy VISIA?

Analiza skóry twarzy VISIA jest badaniem krótkotrwałym, bezbolesnym i nieinwazyjnym. Przed wykonaniem analizy należy oczyścić twarz z makijażu. Następnie, zgodnie z instrukcją lekarza lub kosmetologa, pacjent przybliża się głowę do urządzenia i opera ją na specjalnych uchwytach. Analiza trwa kilka, kilkanaście minut. W trakcie badania specjalista ocenia kondycję skóry i wykonuje trzy zdjęcia – en face i z profilu. Na zakończenie wydawany jest pełny, zindywidualizowany raport oraz dalsze zalecenia.

Cennik

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak