Wizyta internistyczna POZ

Opis usługi

Internista Podstawowej Opieki Zdrowotnej jest lekarzem pierwszego kontaktu dla osób dorosłych. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób układu krążenia, odpornościowego, oddechowego, kostnego, pokarmowego, moczowego, a także chorób tarczycy, metabolicznych i alergicznych. Lekarz w Poradni POZ jest pierwszym specjalistą, który ocenia stan zdrowia pacjenta i ustala dalsze postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne.

Zgłoś się do lekarza internisty, jeśli masz objawy:

  • wysoką temperaturę,
  • kaszel lub długotrwały katar,
  • wysokie ciśnienie tętnicze,
  • niepokojące wyniki badań krwi / moczu/ kału,
  • zmiany skórne,
  • długotrwały lub często powtarzający się ból,
  • wymioty, biegunki lub zaparcia,
  • brak energii lub nadpobudliwość,
  • trudno gojące się rany, odleżyny… itp.

Jak przebiega wizyta internistyczna POZ

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza wywiad medyczny w celu określenia czynników ryzyka i ustalenia chorób przewlekłych. Pacjenci składający deklarację do lekarza w Przychodni POZ Salve Medica otrzymują kompleksową opiekę, obejmującą diagnozę i profilaktykę chorób na podstawie określonych czynników ryzyka. Internista w uzasadnionych przypadkach zleca badania EKG, USG, a także laboratoryjne: krwi, moczu lub kału, a jeśli zachodzi taka konieczność, może skierować pacjenta do innego specjalisty (np. alergologa, gastrologa czy reumatologa). Możliwa jest również konsultacja telefoniczna oraz wideo objawów w godzinach pracy lekarza.

Wizyty internistyczna POZ z tłumaczem migowym

W POZ Salve Medica Pacjenci głusi lub słabosłyszący mogą skorzystać z tłumaczenia migowego on-line podczas wizyt internistycznych. Czytaj więcej o udogodnieniach dla Pacjentów niedosłyszących.

Przygotuj się

Przed wizytą

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

Jeżeli masz nadciśnienie – mierz je regularnie (pomoże ci w tym dzienniczek pomiaru ciśnienia).

W dniu wizyty

Na wizytę do lekarza zabierz ze sobą wyniki aktualnych badań diagnostycznych - jeśli robiłeś je poza Salve Medica.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Najczęściej zadawane pytania

Wypełnij i złóż deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki i położnej  w naszej Rejestracji w budynku A lub B. Wzór deklaracji dostępny jest obok w Dokumentach do pobrania. 

Jeżeli masz Indywidualne Konto Pacjenta na pacjent.gov.pl możesz po zalogowaniu wypełnić deklarację on-line wpisując w nazwie świdczeniodawcy: Salve Medica Sp. z o.o. S.K., i w adresie siedziby: ul. Szparagowa 10, 91-211 Łódź

Każda osoba uprawniona do świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej może mienić lekarza rodzinnego, pielęgniarkę i położną 2 razy do roku.

Wizyta u internisty trwa 10 - 15 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak