Wizyta ortopodologiczna

Opis usługi

Ortopodolog zajmuje się zmianami patologicznymi w obrębie dolnych kończyn, przede wszystkim stóp. Tego specjalistę odwiedzają osoby z wadami budowy i urazami stóp, a także sportowcy. Ortopodolog wykonuje masaże, profesjonalne opatrunki, pomaga w doborze ortez, a także pacjentom z:

  • grzybicą paznokci,
  • wrastającymi paznokciami,
  • stopą cukrzycową,
  • odciskami, modzelami czy nagniotkami,
  • zmianami kształtu lub struktury paznokcia.

Jak przebiega wizyta u ortopodologa

Wizyta rozpoczyna się wywiadem, omówieniem objawów i trybu życia pacjenta, jego pracy i aktywności fizycznej. Ortopodolog przeprowadza szereg badań manualnych i z użyciem specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, dzięki którym ocenia symetrię w obciążaniu stron ciała, wzorzec chodu, wysklepienie i kształt stopy. Może zalecić wykonanie wkładki korekcyjnej lub zestaw ćwiczeń. Udziela profesjonalnych porad na temat pielęgnacji stóp i profilaktyki ich chorób.

Przygotuj się

W dniu wizyty

Przed wizytą zadbaj o higienę stóp.

Jeżeli chcesz skonsultować choroby paznokci – zmyj z nich lakier.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

zapisz się

Nasz zespół

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 10 -20 minut.

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 45
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Opinie o Salve Medica

 

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski
 

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo
 

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak