Wizyta psychologiczna - terapia pary

Opis usługi

Kryzys w związku jest czymś naturalnym i najczęściej partnerzy potrafią sobie z nim poradzić samodzielnie. W niektórych przypadkach przydaje się jednak pomoc i wsparcie osoby trzeciej, która spojrzy na problemy z zupełnie innej perspektywy. Sesje terapii par powinny odbywać się regularnie o ustalonej wspólnie częstotliwości, na ogół raz w tygodniu. Czas trwania terapii zależy od założonych celów i zagadnień, nad którymi terapeuta pracuje z partnerami.

Kiedy zdecydować się na terapię dla par

Przyczyną problemów w związku mogą być miedzy innymi:

  • traumatyczne wydarzenia,
  • pogoń za karierą,
  • niepowodzenia w staraniach się o dziecko,
  • kierowanie się innymi standardami w wychowywaniu dzieci,
  • podział obowiązków w domu,
  • zdrada,
  • narzucanie swoich racji przez jedną ze stron.

Dzięki psychologowi macie szansę przebudować związek i uzdrowić relacje. Sesje terapeutyczne pozwalają lepiej poznać siebie, swoje potrzeby, dążenia i oczekiwania wobec partnera. Możecie poprawić styl komunikacji, wyjaśnić nieporozumienia, znaleźć kompromisy i drogi wyjścia z trudnych sytuacji. Terapeuta pomoże Wam w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem i odkryciu, gdzie tak naprawdę tkwi problem.

Przygotuj się

W dniu badania

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Sesja terapeutyczna trwa 45 minut do godziny.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak