Wizyta andrologiczna

Opis usługi

Androlog jest lekarzem, który zajmuje się wyłącznie mężczyznami i chorobami ich układu rozrodczego. Diagnozuje i leczy męską niepłodność, zaburzenia seksualne,  hormonalne i zaburzenia dojrzewania płciowego u chłopców.

Kiedy zapisać się na wizytę do androloga

Umów się ze specjalistą jeśli zaobserwujesz u siebie, lub swojego syna następujące objawy:

  • ból lub obrzęk w okolicy narządów płciowych,
  • problemy z oddawaniem moczu,
  • problemy z poczęciem dziecka,
  • dysfunkcje seksualne (np. zaburzenia erekcji),
  • nieprawidłowe wyniki badania laboratoryjnego moczu lub krwi,
  • objawy andropauzy (np. przybieranie na wadze, obniżenie masy mięśni, osłabienie, problemy z zasypianiem, wzrost ciśnienia).

Jak przebiega wizyta andrologiczna

Podczas wizyty lekarz przeprowadza wywiad - określa problem pacjenta, sposób pojawiania się i narastania objawów, a także częstość i czas ich trwania. Ocenia również ogólny stan zdrowia pacjenta, mierzy ciśnienie krwi i tętno na tętnicach kończyn dolnych. Może również przeprowadzić badanie narządów płciowych oraz badanie per rectum.

Przygotuj się

Przed wizytą

Na wizytę do lekarza zabierz ze sobą wyniki aktualnych badań diagnostycznych, jeśli takie posiadasz.

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

W dniu wizyty

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 10 -20 minut.

Podczas wizyty lekarz może obejrzeć miejsca, które diagnozuje, a także przeprowadzić  badanie palpacyjne. Może również wykonać badanie per rectum.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak