Wizyta chirurgiczna

Opis usługi

Chirurg ogólny zajmuje się diagnozą i operacyjnym leczeniem schorzeń narządów różnych układów, a także problemów skórnych i ran przewlekłych. Kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych. 

Kiedy zapisać się na wizytę do chirurga

Zgłoś się do tego specjalisty jeżeli:

  • dokucza Ci woreczek żółciowy,
  • masz zmiany skórne lub podskórne, które Cię niepokoją,
  • chcesz zredukować blizny,
  • cierpisz z powodu przepukliny,
  • masz wrastające paznokcie, odciski czy gangliony,
  • masz trudno gojące się rany.

Jak przebiega wizyta w gabinecie chirurgicznym

Podczas wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, oceni wyniki badań i/lub powodującą niepokój zmianę. Chirurg może zalecić dalsze badania (np. dermatoskopię) lub skierować na konkretny zabieg. 

Przygotuj się

Przed wizytą

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

W dniu wizyty

Na wizytę do lekarza zabierz ze sobą wyniki aktualnych badań diagnostycznych, jeśli takie posiadasz.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Nasz zespół

dr n. med. Paweł Polityło
dr n. med.
Chirurgia dziecięca

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 10 -20 minut.

Podczas wizyty lekarz może obejrzeć i osłuchać miejsca, które diagnozuje, a także przeprowadzić badanie palpacyjne.

Najpierw należy odbyć wizytę kwalifikującą do zabiegu chirurgicznego. Podczas wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, obejrzy zmianę i ustali termin zabiegu.

Wymaz z rany pobiera lekarz chirurg podczas wizyty chirurgicznej.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak