Wizyta fizjoterapeutyczna

Opis usługi

Fizjoterapeuta zajmuje się przywróceniem  sprawności fizycznej pacjentów którzy doznali urazów lub cierpią z powodu bólu kręgosłupa, stawów, osteoporozy  lub chorób przewlekłych jak np. stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona. Pomaga osobom przed i po operacjach kardiologicznych, także w chorobie wieńcowej, nadciśnieniu, zakrzepowo-zarostowym zapaleniu naczyń. Z fizjoterapii powinny również korzystać osoby o małej aktywności ruchowej.

 Na fizjoterapię składają się zabiegi kinezyterapii, fizykoterapii i masaż.

Celem działań fizjoterapeuty jest zwalczanie bólu i stanów zapalnych, zapobieganie nawrotom dolegliwości, poprawę sprawności organizmu i usprawnianie narządów ruchu.

Jak przebiega wizyta u fizjoterapeuty

Podczas wizyty fizjoterapeuta zdiagnozuje problem pacjenta i zaleci lub przeprowadzi odpowiednie ćwiczenia lub zabiegi. Jego celem jest nauka wykonywania ćwiczeń we właściwy sposób i skorygowanie codziennych nawyków.

Przygotuj się

W dniu wizyty

Na wizytę do fizjoterapeuty zabierz ze sobą opis diagnozy lekarskiej i wyniki badań obrazowych (jeśli takie posiadasz).

Nie musisz brać ze sobą własnego ręcznika.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

W zależności od wybranej opcji sesja fizjoterapeutyczna może trwać 30, 45 lub 60 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak