Wizyta kardiologiczna

Opis usługi

Kardiolog  diagnozuje i leczy wrodzone i nabyte choroby serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego. Do tego specjalisty najczęściej są kierowani pacjenci z bólem zamostkowym, wrodzonymi wadami serca, nadciśnieniem tętniczym lub złymi wynikami badań wysiłkowych lub obrazowych (np. EKG, echo serca).  

Choroby, które rozpoznaje i leczy kardiolog to:

  • choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa),
  • miażdżyca,
  • dusznica bolesna,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • niewydolność serca,
  • zapalenie mięśnia sercowego,
  • wady serca (np. niedomykalność lub zwężenie zastawek),
  • zawał mięśnia sercowego.

Jak przebiega wizyta kardiologiczna

Wizyta u lekarza rozpoczyna się dokładnym wywiadem dotyczącym przebytych chorób, zażywanych leków i trybu życia pacjenta. Kardiolog może zlecić szereg innych badań, m.in.:

W ramach bezpłatnej profilaktyki chorób układu krążenia w naszej Przychodni Lekarzy Rodzinnych prowadzimy program w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Przygotuj się

W dniu wizyty

Na wizytę do lekarza zabierz ze sobą wyniki aktualnych badań diagnostycznych, jeśli takimi dysponujesz.

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 10 -20 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak