Wizyta neurochirurgiczna

Opis usługi

Neurochirurg specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu chorób układu nerwowego. Rozpoznaje choroby, kieruje na badania diagnostyczne, wykonuje zabiegi małoinwazyjne lub inwazyjne, opiekuje się chorymi przed i po operacjach.

Neurochirurg zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

 • dyskopatii szyjnej i lędźwiowej,
 • ostrego i przewlekłego bólu kręgosłupa,
 • urazów kręgosłupa,
 • guzów mózgu i kręgosłupa,
 • nowotworów mózgu i naczyń mózgowych,
 • chorób naczyniowych mózgu,
 • wodogłowia,
 • uszkodzeń nerwów obwodowych
 • krwotoków wewnątrzczaszkowych
 • przepuklin mózgowo-rdzeniowych,
 • nadciśnienia wewnątrzczaszkowego.

Kiedy zapisać się na wizytę do neurochirurga

Udaj się do tego specjalisty, jeśli zauważysz u siebie:

 • zawroty i bóle głowy (tępe, rozpierające, kłujące),
 • drętwienie i mrowienie kończyn,
 • dyskopatię kręgosłupa,
 • częste omdlenia bądź utraty przytomności,
 • zaburzenia koncentracji i pamięci,
 • niedowłady,
 • zaburzenia widzenia lub słyszenia.

Jak wygląda wizyta neurochirurgiczna

Podczas wizyty lekarz przeprowadzi dokładny wywiad z pacjentem, oceni niepokojące zmiany i objawy. Neurochirurg może zlecić badania krwi, moczu i płynu mózgowo - rdzeniowego, jeśli zachodzi taka konieczność, kieruje pacjenta na badania diagnostyki obrazowej: tomografię komputerową lub emisyjną, rezonans magnetyczny, USG lub RTG. Po postawieniu diagnozy  lekarz może zdecydować o zastosowaniu małoinwazyjnych metod leczenia lub, gdy jest taka konieczność, skierować pacjenta na operację.

Przygotuj się

W dniu wizyty

Na wizytę do lekarza zabierz ze sobą wyniki aktualnych badań diagnostycznych, jeśli takie posiadasz.

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 10 -20 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko